gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

benim dedem felçli ve yatalak durumda şuanda.bundan birkaç sene önce vefat eden dayımı rüyasında görmüş.dedeme ısrarla yıkanmasını söylüyomuş dedem temizim diyomuş aynaya balıyomuş yıkandım pis değilim diyomuş ama dayım ısrarla yıkanmasını istiyomuş.kızlar sizce bunun anlamı ne olabilir?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cnm bence deden bi hata yapmış fakat bilmiyo, bi abdest alıp allaha tövbe etsin, dayın ona yaptığı hatadan dolayı kirli diyo olabilir. tabi yanlış anlama ben sadece fikrimi söylüyorum

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Kişinin kendini aynada görmesi iyi değildir..Yıkanmanın çeşitli anlamları vardır.Acaba dedeniz yaşıyormu?

esgiii bunu beğendi.
  4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar dedemi 4 ocakta kaybettik Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ezan ile sela arasında verdi son nefesini.teşekkür ederim yorumlarınız için.

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Esgi Öncelikle başın sağolsun,dedenin mekanı cennet olsun inşallah..Rüyanızın anlamını bilerek sizi üzmemek için net yazmadım.Zira gördüğünüz rüya dedenizin vefatına işaretti..Allah size sabır versin canım

smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    basiniz sagolsun, Allah mekanini cennet etsin gitti yerde onu utandirmasin. Amin

BEYZA21 bunu beğendi.
kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikriniz varmı kızlar

fikriniz varmı kızlar

merhaba benim bir sorunum var yüzümde tüyler çıkıyor.. şöyleki ben sarışınım ve yüzümde yanak bölgemde tek tek siyah tüyler çıkıyor ve çok rahatsız edici görünüyorlar... bundan 2 sene önce başladı doktora gittim diana35 kullanmamı bunun çıkacak tüyleri önleyecegini söyledi çıkanlar içinse lazer tadevi önerdi bir sene kadar diana35 kullandım ve çıktıgı süreçten beri lazer tedevi uygulanıyor...
  2. Bir Bakın çok ilginç

Bir Bakın çok ilginç

ilğinç resimler
  3. İlginç bir rüya

İlginç bir rüya

Rüyamda daha önce hiç görmediğim ancak bana anlayamadığım bir nedenden ötürü çok tanıdık gelen eski bir kasabadayım. Olsa olsa, bugüne kadar gördüğüm tarihi binaların tuhaf bir karışımı olan bu terk edilmiş kasabada bir insan bulabilmek için evlerden eve girip çıkıyorum. Çoğu evde masada bırakılmış bir tabak yemek, yerlere atılmış kıyafetler ve yanan sobalar görüyorum ancak penceresi ve kapısı...
  4. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...

Sayfayı Paylaş