gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kızlar dişlerimizi fırçalamayı unutmayalım

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelikte diş bakımı diş paketleri

Selam kızlar
    hamilelikte hormanlardan dolayı diş etleri çok daha hassaslaşıyor
    bu nedenle bir çok hamile fırçalamaktan kaçınıyor
    kesinlikle fırçalamaya devam edilmeli
    mutlaka hem sabah hem akşam aksatmadan devam edilmeli

kızlar dişlerimizi fırçalamayı unutmayalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş Fırçalamayı Biliyormusunuz

Diş Fırçalamayı Biliyormusunuz

Diş fırçalama çoğumuzun önemsemediği sağlığımız için en önemli detaylardan biridir...Diş fırçalama konusunda doğru bilinen yanlışlar ve önemsenmeyen detaylar, ağız sağlığının bozulmasına neden oluyor... Diş macununun ıslatılmaması gerektiğini belirten uzmanlar, yemeklerden hemen sonra dişlerin fırçalanmasını ise tavsiye etmiyor... Memorial Etiler Tıp Merkezi Diş Hastalıkları Bölümü'nden...
  2. Onları unutmayalım!

Onları unutmayalım!

amin resmi amin resimleri Canım meleklerim bugün cuma günü dualarımızın kabul olduğu mübarek bi gün.Cuma günleri ölmüş yakınlarımız hep bizden dua beklermiş..Onlarıda unutmayalım bugün ve aklımıza her geldikçe ölmüşlerimiz için hasta olanlar için ,zorda kalanlar için hepsi için dua edelim.Kuran okumamız şart değil tabiki dua edelim kafidir.Bende kuran bilmiyorum ama elimizi açıp Allaha dua...
  3. ölülerimiz unutmayalım ....

ölülerimiz unutmayalım ....

ölülerimiz için dua Salih El-Mersi'nin şöyle dediği rivayet edilir : Bir ...cuma gecesi sabah namazını kılmak için,mescide... gitmek üzere evden çıktım. Giderken yolumun üzerindeki kabristana uğradım. Kendi kendime: "Sabah oluncaya kadar burada kalayım" dedim. Bir kenara oturdum. Biraz sonra üzerime bir ağırlık çöktü ve uyuya kaldım. Rüyamda kabristanda yatanların hepsinin çıkmış...
  4. kızım dişlerini gıcırdatıyor

kızım dişlerini gıcırdatıyor

çocuklarda diş gıcırdatma nedenleri sebepleri nasıl geçer tedavisi hakında genel bilgiler sevgili melek arkadaşlarım 7 yaşına henüz girmemiş bi kaç ay sonra girecek olan bir kızım var ve geceleri dişini gıcırdatıyorr ben çok huylanıyorum ama ondan ötesi kızım dişlerine zarar veriyor dişleri aşınıyorr ne yapacağımı bilemedimm uykuda diş gıcırdatmanın stersten olduğunu duymuştum acaba...
  5. Diş macununun ve diş fırçalamanın iştah kestiğini biliyormuydunuz

Diş macununun ve diş fırçalamanın iştah kestiğini biliyormuydunuz

iştah iştah kesici iştah kesen şeyler Ender Saraç'ın iştah kesici yöntemleri burada meleklerim..Sevgili meleklerim geçenlerde tv de öyle bişey duydum ki her zaman ki gibi hemen uygulamaya başladım Allah ü Teala şu dr ları başımızdan eksik etmesin.Evet sevgili Ender Saraç'tan aldığım bir bilgiye göre diş fırçalamak iştahı azaltıyormuş.Mesela canımız çok aşırı bişey çektiği zaman hemen...

Sayfayı Paylaş