gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim canlarım... Allah'a emanet olun... Ben bu akşam sınav için İzmire gidiyorum... Hepiniz kendinize birbirinize ve siteye iyi bakın :)

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    Allah sihin acikligi versin hersey istedigin gibi olsun ;)

$ul€ bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım...

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Allah yardımcın olsun canım Allah zihin açıklığı versin.umarım tüm çabana değer umarım güzel bir not alırsın hadi bakalım iyi şanslar başarılar dilerim(=

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun canım... Allahım gayretimi ve çabamı görüyor.. inşallah kazanırım mutlaka haber vericem

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  2. kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar adetim 11 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı bu sonuç kesindir dimi erken deildir yani yardımcı olurmusunuz :zarhos::bangin:
  3. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...
  4. ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar..

ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar..

Vücudumda ellerimde çok şişkinlik oluyor.Bir rahatsızlığım da yok bana ödem söktürücü bitkisel birşeyler tavsiye edebilirmisiniz lütfen..
  5. 1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var

1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var

arkadaşımın kızı elif için dua istiyorum sizlerden bi kaç gün önce solunumu ve kalbi 10 dakika durdu buna bağlı beyninde ödem oluşmuş şuan yoğun bakımda uyutuluyor akciğerlerinde gizli zatürre varmış birde krup (alt solunum yolu enfeksiyonu)olunca yavrumuz bu hale geldi ne olur dualarınız eksik etmeyin allah kabul etsin

Sayfayı Paylaş