gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım.
    Mutfak önLükLeri :)
    HavLu ve bornoz
    KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri
    kahvaltı seti
    tepsi
    İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri
    oLmazsa oLmaz takılar

beyazlale ve FairyTale bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Benim annem elektrik süpürgesi istemişti hatta söyledi :D:D Mecburen aldık bizde. Şimdi hediyeler pat diye söyleniyorda anacım ya :D:D

FairyTale ve ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sadminim benim babam yapardı o işi kızım bu babalar gününde bana şunu alın Vallahi kabul etmem saymam başka şey alırsanız.. Genelde hediyelerimiz, araba kılıfı, araba tekeri, araba bilmemnesi .. yanındada altın yıldız kumaş:D Takımı kendi parasıyla diktirirdi en moda modelden:D:D

Ahh annecim ah sana herşeyin iyisi layık layık ta anne ikitane oluyo artık ayrım yok onada alıcaz ne alıyorsak aynı:D
    İki dene Annecim oluyo:D yuppyy:D
    [​IMG]Gönülden bunu hediye ediyorum Annecimlere..

Reeldede bakalım ne alıcaz daha karar veremedim:D

Paylaşım için thanks. baby:):)

FairyTale bunu beğendi.
  4. FairyTale

FairyTale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    bence çerçefeler harinka yaniiii :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] canım bunu aldıgın yerde markası falan fılan kesın bırseyı yazıyordur bı bakıver benım hoşuma gıttı bır bakayım buna :)

Young bride bunu beğendi.
  6. pamila

pamila Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Annem keşke hayatta olsaydı da benden bu anneler gününde canımı isteseydi, isteseydi canımı bile hiç tereddüt etmeden verirdim :(

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Pahalı Tatlıları

Dünyanın En Pahalı Tatlıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın En TatLı Süngeri

Dünyanın En TatLı Süngeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

dünyanın en güzel kedisi dünyanın en güzel kedileri kedi resimleri tatlı kedisi süs köpekleri Merhabalar ben Leo 4 aylık bir sokak kedisiyim.Sokak kedisiyim dediğime bakmayın HayaL annem daha küçücük bir yavruyken ve yaralı bir halde beni sokakta buldu ve sevgisiyle iyileştirip büyüttü.Şimdi kocaman oldum ve çok yakışıklıyım.HayaL annem beni çok seviyor yere göğe koyamıyor.Çok şanslıyım...
  4. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
  5. anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

Biliyorum anneler gününe çok var ama sizce anneler gününde annelere neler alınabilir, en güzel hediye size göre ne ?

Sayfayı Paylaş