gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

kızlar düşük yapanlar yardım edin...

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

düşük yapanlar amkız slm bayanlar 18şubatta düşük yaptım.sizce nezaman gebelik düşüneym?bitkisel olarak icmem için bısey önerirmisnz?ilk düşükten sonra nelere dikkat etmemi önerirsinz?

2. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Canım geçmiş olsun. Neden düşük yaptın doktora gidip iyice araştır bence. Bitkisel ilaçla falan olacak gibi birşey değil. İlk düşükten sonra ikincisi sağlıklı olanları da tanıyorum .Ardı ardına düşük yapanlarıda. Bu yüzden canım lütfen doktor kontrollerini ihmal etme sebebini iyice araştır. Tekrar çok geçmiş olsun. Bu arada bende 85 doğumluyum. Allah yardımcın olsun. Moreli yüksek tutman gerekiyor.

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tşk doktora çok gittim ama ilk düşükte herangi bi tedavi uygulamıyorlarmış.oyüzden kaldm,rabbim hayırlısını versn inş.daha öyle seyler yaşamam.o düşük yapan kişi kaç ay sonra hamile kaldı acaba.

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canım öcelikle Rabbim sana ve eşine sabır versin ama ikinci hamilelik için bi engel yok,inşallah tekrardan hamile kalırsın hayırlı bi şekilde.Kaç haftalıktı bebeğin??Tekrar geçmiş olsn cnm Rabbim sana ve kimseye yaşatmasn inşallah

5. salkım

salkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benimde ilk gebeliğim düşük oldu sonrasında 2ay esım korundu snr doktor kontrolünde 5. Ayımda hamile kaldım . Mutlaka doktor kontrolünde hamile kal.merak etme yakın zamanda kalırsın canım tekrar gecmis olsun.

6. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tşk.6 haftalıktı.kafaya çok takıyrm.rabbim hayırlsını versin.salkım senin ilk düşükten sonra negibi kontroller yaptılar.hamileyken hiç vajinal ultraşon yaptılarmı?bende 5kere yaptılar son yaptıklarından sonra ölmüş bende dıyorum acaba ondanmı oldu.her gittıgimde yaptı.

7. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    ultrasonun bebeği düşük yaptıracak kadar etkileyeceğini sanmıyorum canım bende 2 ay önce bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim ama benimki düşük değildide sonlandırmaydı. 1 ay ilaç kullandım ben adet düzelsin diye kanamam çok gelmesin diye şimdi de climen draje diye ilaç kullanıyorum doktorum bana bişey olmadığını söledi mayısa kadar hamilelik oluşması çok yüksek dedi doktorum çünkü vücut o duruma alışıyo canım korkma bence endişelenmede allah sabırlık versin zor bir durum bende uğraşıyorum şimdi tekrar olması için inş mayısa kadar çok umutluyum bence sende elinden kopartma ipini sürekli çalışmaya devam ama sorun yoksa tabi :( inş yine bebeğine kavuşursun...

8. sen-lin12121212

sen-lin12121212 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar mrh bende yeni katıldım aranıza.ben de düşük yaptım 5 ay önce.şimdide 2 aydır ugrasıyorum ama olmuyo.hamile kalmak okadar mı zor ya.çok umutluydum bu ay. yine olmadı.düşük sonrası gebe kalmak zor mu.bilen veya yasayan vamı.lütfen rahatlatın

9. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yo canını sıkma düşük sonrası hemen olur diyolar.bende ilk adetinden sonra korunma diyolar ama kararsızım.

10. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Tşk.inş.daha yasamayz o acıları.bende ilk adetimi olayım doktora bakılıcm sonrada çalışmalara başlıyacam.allah herşeyin hayırlışnı versn.sen niye sonlandırdn,sorun neydi?

11. sen-lin12121212

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0
    menekşe
    ben 3 ay korundum ama keşke korunmasaymışım .ama asıl benim tedirgin oldugum sey ilk gebelik denememde gebe kalmıstım ne guzel.şimdi ne oldu da degıstı.ne bıleyım.yine de allah hayırlısını versın.inş oılur ne diyem.

12. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    canım doktor kontrolünü yaptırdnmı?peki bana adetten sonra korunma diyomusun.işte herşeyin bi zamanı var demekki zamanıni bekliyor

13. sen-lin12121212

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0
    yaptırdım bişey çıkmadı.zaten kendi ısrarımla yaptırdım çünkü ilk hamilellik ve ilk düşük oldugu için doktor pek yapmıyor kontrolleri gerek yok diyor.zaten menekşe ilk ay olması zor gebeliğin.kürtaj olmadım ama yıne de korundum o da korkudan hadi tekrar düşük olursa diye sonra kendimi cezalandırırıım korktum.senınkı kürtaj mı.ama yine de korun derim 3 ay olmasa bile korun.için rahat olur.senın ki nasıl ilk gebelik mikaç aylık tı.inş isteyen herkesın bebegı olur.

14. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    ilk gebeligimdi 6haftalıktı ya diyorum,normal düştü ilk adetimi olayım bi kontrole gidicem sonra bakalım artık.ablamda düstü ilk adetınden sonra gitmış doktor sorun yok demiş.şimde 4aylık hamile.hemen olmuş.

esinerkan bunu beğendi.
  15. sen-lin12121212

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0
    ablan adına sevindim gercekten düşükten sonra hamıle kalmıs hemen masallah.darısı basımıza.bildiğim kadarıyla normal düşşük sonrası gebelık için çok beklemesen olur.en iyisini yaparsın doktora görünmekle.inş o günleri görürüüz.tekrar gecmıs olsun

esinerkan bunu beğendi.
kızlar düşük yapanlar yardım edin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edın kızlar

yardım edın kızlar

bn 6aylık yenı evlıyım ama bı turlu eşimi mutlu edemıyorum cinsellıkte ozellıkle hep ıstımıyo gıbı gorunuyormusum bellı edemıyormusum lutfen yardım edın:18:
  2. kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin..

kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin..

düşük yaptıran hareketler 6haftalik gebeydım,ilk gebeligim dış gebelik oldu.buda içeride diye çok sevindim ama nasip olmadı.3 4haftalikken kanamam oldu doktor dikkat et dedi dikkatte ettim ama düştü.18şubatta biraz daha kanamam oldu doktora gittim bebek ölmüş dedi şok oldum.yarın gel kürtaj yapalım dedi.gecesi düşük yaptım.parça falanda kalmamiş ama digeride böyle olur dıyekorkuyorum.ne...
  3. Kızlar yardım edin?

Kızlar yardım edin?

Adet 3 gün geçti test alldım.aralıklı zamanlarla yaptım.silik 2.çizgi çıktı ama hemen değil bi iki saat sonra ..acaba... Hamilemiyim ... Yoksaaa.... Değilmityim?
  4. kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş