gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

düşük yaptıran hareketler 6haftalik gebeydım,ilk gebeligim dış gebelik oldu.buda içeride diye çok sevindim ama nasip olmadı.3 4haftalikken kanamam oldu doktor dikkat et dedi dikkatte ettim ama düştü.18şubatta biraz daha kanamam oldu doktora gittim bebek ölmüş dedi şok oldum.yarın gel kürtaj yapalım dedi.gecesi düşük yaptım.parça falanda kalmamiş ama digeride böyle olur dıyekorkuyorum.ne önerirsiniz hangi testleri yaptırayım aranızda benim durumumda olanlardan öneri bekliyorum.bidahaki gebelik hemen olur diyolar ama siz ne diyosunuz?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım daha öncede söyledim gerçekten durumuna çok üzüldüm bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş kısmet değilmiş desemde elbetteki şu an acıyan için için hiçbir söz kafi gelmiyor.Benim eltimin 2.5 aylık karnında öldü yakın bir arkadaşımın ise 8 aylıkken karnında öldü düşük değildi ama onların yaşadığı acıya çok yakından şahit oldum kolay değil Allah yardımcın olsun ben inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar hamile kalacaksın hayırlısı olsun balım.

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    mawime katılıyorum dünyanın sonu değil inşallah yeniden olur.Buna da üzülmen çok normal ama atlatırsın inşallah canım

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok üzüldüm ALLAH sabır versin cnm ama daha görmeden böyle olması belki daha hayırlı.Büyüyünce böyle olsaydı daha fazla uzulurdun.İnş bir daha hamiş kalırsın tez zamanda

5. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    canım çok geçmiş olsun. Bol bol dua et.

6. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Canım 2 tane düşük yapmış biri olarak sanırım seni en iyi anlayacaklardan biri benim, o duyguları çok iyi biliyorum, uykusuz geceleri, bağırarak uyanmaları, kabusları, ama inan istediğin kadar dikkat et düşücek bebeği bağlasan bile durmuyor, bence, yaşını ve kilonu bilmiyorum ama bunlarda etkenlerden bazıları ve en önemli etkenlerden biri tiroit antikorları, bunlara bir baktırmanı tavsiye ederim, birde eşinde varikosel falan varsa, kaliteli sperm üretimi olmuyor eşinde bir spermiyografi yaptırsın ve sakın korku dolu olma, hep UMUT dolu ol tmam mı canım :)

7. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar ikinize de çok üzüldüm geçmiş olsun, Allah sabır versin, inş en kısa zamanda yine hamiş kalırsınız umudunuzu kaybetmeyin..

LALEZAR bunu beğendi.
  8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol Tuanacım, UMUT fakirin ekmeğidir :D

TUNAA bunu beğendi.
  9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah sabır versin çok üzüldüm gerçekten

10. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    önerileriniz için tşk ederim bayanlar.neti yeni açabildim.evet çekmeyen bılemez.rabbim hayırlısını versin,yavaş yavaş toparlanmaya başladım.testleri burada verebilirmıyim bilmiyorum,yarin doktoruma gidip detayli bilgi almak istyrm.bakalım nediyecek?

11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkında hayırlısı olsun canım, kafanı çok meşgul etme düşüğü düşünmemeye çlış önüne bak :)

12. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    dogru diyosun lalezar,bu hafta daha iyiyim.

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım doktorun cep numarasını sana yolladım alabildinmi acaba?

14. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    bak mawişim sana dr da bulmuş hadi hayırlısı :)

15. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    sagolsun cok ilgilendi.mawicim no yu alamadım ama benmi yalnış girdm.sadece slm yazmıssın?

kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma...
  2. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  3. kızlar düşük yapanlar yardım edin...

kızlar düşük yapanlar yardım edin...

düşük yapanlar amkız slm bayanlar 18şubatta düşük yaptım.sizce nezaman gebelik düşüneym?bitkisel olarak icmem için bısey önerirmisnz?ilk düşükten sonra nelere dikkat etmemi önerirsinz?
  4. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...
  5. Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

5 haftalık hamileyim. Dün uzanırken uyuya kalmışım Nasıl oldu bilmiyorum ama çok sert bir şekilde düştüm. Bugün karnıma kramplar girdi adet sancısı gibi ama kanama yok.. Bir tehlike olabilir mi

Sayfayı Paylaş