Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

eneeeemmm şaka mı buuuuu:):) ınanmıyorum yav :) ablam cımcıkle benı bı :D rabbım saglıkla huzurla kucagına almayı nasıp etsın sana ablacım allah evlat hasretıyle yananların da kucagını doldursun..ay cok sevındım soktayım sanırsam :d eh artık kızcen olursa elıte benzesın azcık :D

cemoş kısssss ay inanmıyorum hala şoklardayım bize akıl vere vere sen yaptın bebikleri desene hemde ikiz.. :))) çok sevindim cnm allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah.... darısı da benim gibi bebek isteyenlerin başına inşallah... tebrik ederim... :)

Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün darısı tüm bebek isteyenlerin başına...

eneeeemmm şaka mı buuuuu:):) ınanmıyorum yav :) ablam cımcıkle benı bı :D rabbım saglıkla huzurla kucagına almayı nasıp etsın sana ablacım allah evlat hasretıyle yananların da kucagını doldursun..ay cok sevındım soktayım sanırsam :d eh artık kızcen olursa elıte benzesın azcık :D

gel cimcikleyim senii diyar :D:D canım çok sağolasnn
cemoş kısssss ay inanmıyorum hala şoklardayım bize akıl vere vere sen yaptın bebikleri desene hemde ikiz.. :))) çok sevindim cnm allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah.... darısı da benim gibi bebek isteyenlerin başına inşallah... tebrik ederim... :)

he valla akılı verdim bi baktım bende hamişim hahaha rabbim sizinde kucağınızı boş bırakmasın inşallah tüm isteyenlere nasip etsin

Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün darısı tüm bebek isteyenlerin başına...

çok teşekkür ederim mavi allah razı olsun

Hayırlısı olsun Cemoş um yeni gördümm çok sevindim hemde ikizz ayy çok güzel bişii Allah analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin canım:)

:)bunlar kacıncı olcak snırım bıtanede daha vardı evladın hayılı olsun ALLAH analı babalı buyutsun ama kendıne dıkkat et yorma kendını cnm

Cemos konu basligini duyunca bi sasirdim ve konu basliigini tam 3 kere okudum acaba dogru okudum mu diye! ve sonunda bir baktim konuya cemos gercekten hamile ne diyim ALLAH anali babali büyütsün insALLAH hayirli bi hamilelik gecirirsin ikizlerin +evdeki ikitaneyle :):) rabbim hepsine uzun ömür sanada rabbim bebisleri büyütürken sabir versin :):) hadi neyse kendini fazla yormaaaa yat dinlen hamisligin tadini cikar .....

Maşallah Ablası, Allah, kucağına alacağın o güzel günü nasip etsin sağlıkla inşallah. Çok sevindim ama sen üzülmüşsündür :D:D Yine dombili olacaksın. Gerçi bu sefer nedenin var. Allah kolaylık versin ablası :)))

Geri