gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

kızlar duyduk duymadık demeyin elektrik faturasında yapılan kesintiler iade ediliyor

Konu, 'Adli Konular' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

''Anayasa ve kanunlara aykırı olarak abonelerden alınan 5 kalem bedelin tüketicilere geriye dönük iadesine karar verildi. Bu kararla tüketiciler her faturalarında ortalama yüzde 30 civarında fazladan ödenen bedelleri geriye dönük olarak alabileceklerdir'' Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti' tarafından başvurusu haklı bulunan Avukat Muhammet Kadir Karaçelebi için lehine verilen karar emsal niteliğindedir, tüm tüketiciler haklarını kendilerinden tahsil edilen bedeller ile söz konusu bedellere kesinti yapıldığı tarihten bu yana ödenen ücretlerin yasal faizi ile birlikte bu kararı örnek göstererk alabilirler....

Elektrik faturasındaki tüketiciye iade edilmesine karar verilen 5 bedel:

1-kayıp kaçak bedeli,
    2-dağıtım bedeli
    3-personel satış hizmet bedeli,
    4-personel sayaç okuma bedeli
    5-iletişim sistemleri bedeli

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar itiraz dilekçesi ve gerekçeli karar örnekleri için googlaya karaçelebi hukuk bürosu yazıyorsunuz orada göreceksiniz avukat bey bu şekilde 1200 lira para almış açalım gözlerimizi haklarımızı yedirmeyelim

kızlar duyduk duymadık demeyin elektrik faturasında yapılan kesintiler iade ediliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elektrik faturalarının düşük gelme yolları!

elektrik faturalarının düşük gelme yolları!

İTÜ'den Prof. Dr. Sermin Onaygil, 16 milyon konutun küçük bir değişiklikle bir elektrik santralının yıllık üretimine eşit miktarda enerji tasarrufu sağlanabileceğini söyledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Enerji Enstitüsü Enerji Planlaması ve Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil, 16 milyon 235 bin 830 konuttan her birine yalnızca bir kompakt floresan lamba...
  2. Elektrik Faturasını Düşürme Yolları

Elektrik Faturasını Düşürme Yolları

Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü Ulusal Enerji Tasarrufu Merkezi’nce konutlarda elektrik enerjisinin verimli kullanılması konusunda hazırlanan broşüre göre, sadece aydınlatmada dikkat edilecek birkaç küçük ayrıntı bile önemli oranlarda elektrik tasarrufu yapılabiliyor. Örneğin, akkor flamanlı 100 watt’lık (W) normal bir ampulle bir ailenin aylık tüketimi 100 kilovat saate...
  3. Hande Yener - Duyduk Duymadık Demeyin

Hande Yener - Duyduk Duymadık Demeyin

Duyduk duymadık demeyin Doğru söyleyin N'olur benden gizlemeyin Şimdi o kimin Yetmez miydi ona aşkım Beklemekle geçti hayatım Gece gündüz hep yalvardım Kırıldı artık sazım İçmişim dertliyim Bir bilsen ben ne haldeyim İçmişim dertliyim Ben sensizim neyleyim
  4. Duyduk Duymadık demeyin!!!!

Duyduk Duymadık demeyin!!!!

BÜTÜN MELEKLERİMİZİN SAATLERİNİ BUGÜN (27/08/2010) SAAT 00:30 'A AYARLAMALARINI VE YANLARINDA FOTOĞRAF MAKİNALARINI BULUNDURMALARINI TAVSİYE EDİYORUM... NEDENMİ; Hayatınızda ilk ve tek olacak DIKKAT!!! Mars gezegeni Agustos'tan itibaren geceleri gökyüzünün en parlak cismi olacak. Mars çıplak gözle dolunay kadar büyük görünecek. 27 Agustos'ta Mars Dünya'ya 34,65 milyon mil yaklastiginda en...
  5. Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar başlık doğru asparagas değil, Cemoş hamile :deli: Kızlar hem de ikiz bebek geliyor, teyze oluyoruz.:deli: Dilerim Allahtan sağlıklı, elleri ayakları düzgün; Allaha layık birer kul, ailesine vatanına milletine bağlı ve hayırlı evlatlar olurlar. :D:D Ve Cemoş sen de sağlıklı bir hamilelik geçirir, göz açıp kapayana kadar bebeklerini kucağına alırsın inş. :D:D Çok sevindim Cemoş, çook,...

Sayfayı Paylaş