gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

kızlar duydunuz mu sibel can emniyete alınmış

Konu, 'Magazin' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kullanmış olduğu jeep kaçak çıkmış sıfır diye almış 2009 yılında fakat öyle değilmiş kaç bin kişinin araçlarına el konulmuş sibel can da dahil yazıkk gitti o kadar para boşa

kızlar duydunuz mu sibel can emniyete alınmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  3. 2012 deve güreşi takvimi belli ol du mu kızlar

2012 deve güreşi takvimi belli ol du mu kızlar

kızlar deve güreşine bayılıyorum acaba bu incirliovada yapılacak olan 2012 deve güreşi takvimi belli oldu mu ? Oldu ise bana tarihleri yazabilir misiniz
  4. Duydunuz mu Can Bonomo Aslında 22. Olmuş

Duydunuz mu Can Bonomo Aslında 22. Olmuş

Arkadaşlar duydunuz mu az önce ben de bir arkadaşımdan duydum Can Bonomo Aslında 22. Olmuş bu doğru mu acaba hani 7. olmuştu :S
  5. Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Kızlar duydum ki Vahide Gördüm eşi Altan Gördüm den boşanıyormuş bu doğru mu ayol bu kadın hastaydı Ali taran gibimi yapıyor Altan Gördüm de :S

Sayfayı Paylaş