gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar düzenli olmak için ne yapmam lazım düzenim nerede ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

düzenli olmak istiyorum

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ne düzeni istiyosun anlamadım ki :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde düzenli olmak mı istiyorsun yoksa adet konusunda mı düzenli :D:D:D:D Soruyu net sorarsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz. :)

Kızlar düzenli olmak için ne yapmam lazım düzenim nerede ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mod olmak için ne lazım

mod olmak için ne lazım

ya mog olmak için belirli mesaj belirli tecrübe puanı lazımı kaç puan lazım lütfen anlatırmısınz bende ona göre çalışim diyorum:)
  2. zayıflamak için ne yapmam lazım?

zayıflamak için ne yapmam lazım?

Sıkıcı ve boğucu diyetlere başlamadan ve rejim yapmaksızın kolayca zayıflayacağını biliyormusunuz hanımlar.evet doğru okudunuz.işte zayıflamanın püf noktaları.... Yemekten önce mutlaka su için. Her gün ip atlayın. Merdivenleri ikişer ikişer çıkın, düzenli bir uyku çekin. Özel bir diyet programı uygulamadan ya da spor salonuna gitmeden kilo vermek zor değil. Amerika’da çıkan, Diana Ironz...
  3. Düzenli ve dengeli beslenmek için neler yapmamız gerekiyor

Düzenli ve dengeli beslenmek için neler yapmamız gerekiyor

Selamlar. Ben bir türlü iştahumu kontrol edemiyorum.Dengeli beslenmek istiyorum ama yapamıyorum.Lütfen bana yardım edin, nasıl dengeli ve düzenli beslenebilirim :(
  4. parlak saçlar için ne yapmam lazım ?

parlak saçlar için ne yapmam lazım ?

Melekler merhaba, hepimiz ışıl ışıl saçların hayalini kurtarız ama reklamlarda ki o şampuanlar o kremler partlaklık vadetmesine rağmen bir işe yaramıyor.Parlaklık için saçlarımıza ne yapmamız lazım bilgisi olan varmı ?
  5. Hamile kalmam için ne yapmam lazım ?

Hamile kalmam için ne yapmam lazım ?

gebe kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için ne yapmalı,nasıl hamile kalınır,nasıl gebe kalınır,hamile kalmak için yapılması gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler Fertijin Kadın Sağlığı Merkezi'nin Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, doğurganlık için kadın ve erkeğin dikkat etmesi gerekenleri açıkladı. soru ve cevaplarla hamile kalmak için dikkat edilmesi gerekenler.. hamile kalmak...

Sayfayı Paylaş