gebe
  1. Emelle1985

Emelle1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Emelle1985 tarafından paylaşıldı.

Benim sag yumurtalikda olustu bebisim yumurtlama gununu hesap ettim erkek olsun diye tabi hersey Allah dan dualar ettim ama sebebinide islemek istedim sizin erkek bebek bekleyen anneler bulantilar nezaman basladi yada belirtileriniz nelerdi lutfen yardimci olurmusunuz

2. Emelle1985

Emelle1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lutfen bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim

Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

kızlar ilk neye dikkat ederler erkek Kızlar size soru bi erkeğe ilk baktığınızda neye dikkat edersiniz Ben göslerine ve gülüşüne bakarım sizzzzzzz
  2. Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?

Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?

erkekler ilk buluşmada ne ister ilk buluşmadan sonra mesaj Aslında ben ne düşündüklerini az çok biliyorum :D Ama yinede habere geçip ne düşündüklerini uzmanlardan dinleyelim bakalım sonuç değişecek mi ? Bir erkek bir kadınla ilk kez buluştuğunda, erkekler seks düşünebilir. North Carolina'nın Elon Üniversitesi Psikiyatri bölümünde görev yapan Dr. Maurice Levesque, 43 erkek ve kadına ilk...
  3. kizlar ne hediyesi alsam ?????

kizlar ne hediyesi alsam ?????

cok farkli hediye ne hediye alsam hediye ne alsam. Sevgili melekler 12 yasinda citir bir kizin dogum gününe davetliyim ne alsam bir türlü karar veremedim hediye konusunda fikirlerinize ihtiyacim var simdiden coooook tesekkürler :oppucuk:
  4. Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:
  5. Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapmalıyım,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler Eger hamile olmaya karar verdiğinizde istediğiniz bebeğin cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemlerle şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki sizlere verecegimiz bilgiler ve teorilerin herhangi bir garantisi bulunmamaktadır....

Sayfayı Paylaş