gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar sizden bir konuda yardım istiyorum acaba Evde Gebelik Testi nasıl yapılır ve evde gebelik testi ne zaman yapılmalıdır lütfen bu konuda bilginiz varsa bana yazın!

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba Evde yapmanın tek yolu eczaneden bir test alman
    genelde erken saatte yapılan idrar ile yapılması önerilir
    3 lira gibi başlıyor fiyatı

AYŞEDEN bunu beğendi.
Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Merhaba şuan 5 aylık hamileyim ve sanırsam şekerim yükseldi acaba aranızda Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır bilen var mı lütfen bu konuda bana yardımcı olun bilgi verin arkadaşlar.
  2. İdrarla evde gebelik testi nasıl yapılır?

İdrarla evde gebelik testi nasıl yapılır?

gebelik testi nedir,idrardan gebelik testi,gebelik testi nasıl yapılır,gebelik testinde tek çizgi,gebelik testi için kaç gün geçmeli ,gebelik testinde silik çizgi,gebelik testinde çift çizgi,evde gebelik testi yapma hakkında bilgiler Testin adetiniz gecikmeden önce yapmanız fayda sağlamaz, gebeliğin testte görüebilmesi için adet gecikmesi olması gerekir hatta adet gecikmesinin üzerinden...
  3. Evde kısırlık testi nasıl yapılır?

Evde kısırlık testi nasıl yapılır?

Son zamanlarda evde yapılabilen kısırlık testi (infertilite testi) şeklinde üretilen, bir takım kitler yurtdışında ve Türkiye’de piyasada bulunmaktadır. Bu testlerden bir kısmı, yalnızca erkek kısırlığını test etmek için imal edilmiştir. (evde sperm testi) Erkekte mevcut olan sperm sayısına bakarak, kısırlık olup olmadığı ile alakalı sonuç verir. Bazı testler ise, hem erkek hem kadın için...
  4. Evde gebelik testi yanlış sonuç verebilir mi?

Evde gebelik testi yanlış sonuç verebilir mi?

Her gebelik testinin kendine özgü özellikleri vardır ve uygulamalar farklılıklar gösterebilir. Bu sebeple eczaneden alınan gebelik testleri mutlaka kullanma talimatına göre kullanılması gerekir. İdrarda gebelik testleri genelde sabah alınan ilk idrar örneğinde ve orta idrar akımında yapılmalıdır. Yani bir miktar idrarı boşalttıktan sonra gelen idrardan testin alınması uygundur. Test için idrar...
  5. İdrar  testi negatif  çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Anne olmak bir çok bayanın hayali olduğu gibi,çocuk istemeyen çiftler içinde kabus olabiliyor.Evde test yaptım negatif hamile değilmiyim diye bize sık yöneltilen bu soruya açıklık getirelim.Gebelik belirtilerini yaşıyorsnuz, test yaptınız ve testiniz negatif.Testi erken yapmanız sonucu etkiler.Bu yüzden yukarda belirttiğimiz gibi testi mutlaka mens gecikmesi olduğunda yapılmalısınız.Testi...

Sayfayı Paylaş