gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba bizim bahçede çok hoş güller var ve ben o güllerden gül yağı yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Acaba aranızda Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Gül Yağı Nasıl Yapılır
    Gül Yağı Evde Yapımı

Gül yağı hazırlamak için kullanmanız gereken malzemeler aşağıdaki gibidir:

Gül yaprakları
    6 gr. üzüm çekirdeği yağı
    5 damla yasemin yağı
    5 damla yilang-yilang yağı

Yağınızı hazırlamak için, gül yapraklarını, cam bir şişeye koyun. Gül yapraklarının üstüne, içeriğine katacağınız yağları sırası ile damlatın.

İyice çalkalayarak, bütün gece dinlenmeye bırakın.

Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Dondurma Yapımı nasıl oluyor?

Evde Dondurma Yapımı nasıl oluyor?

Evde Dondurma Yapımı hakkında sizden öneri ve bilgi istiyorum bende çocuklarıma evde kendi yaptığım dondurmayı vermek istiyorum.
  2. KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

Selam hanımlar sizden bir ricam olacak ben eşarbımı evde kendim bağlamak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım bilmiyorum daha doğrusu beceremiyorum yokmudur bunun bir püf noktası acaba Evde Eşarp nasıl yapılır?
  3. Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Merhaba kızlar kocişim kumpiri çok seviyor nedense o seviyor diye bende sevmeye başladım sürekli dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz kumpir yemek için ama benim aklıma kumpiri evde yapmak geldi de işte tarifini bilmiyorum aranızda evde kumpir yapan varsa bana tarifini versin lütfen.
  4. Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim acaba aranızda Evde Lahmacun Yapımı bilen var mı evde lahmacun nasıl yapılıyor lütfen bana yazın.
  5. Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Arkadaşlar ben de bir mum aşkı var çok seviyorum mumları. Kokulu kokusuz renkli renksiz irili küçüklü bir ton mum aldım ve şimdi de mümkünse evde kendim mum yapabilir miyim diye düşünüyorum acaba Ev Yapımı Mumlardan anlıyan var mı yani mum nasıl yapılır?

Sayfayı Paylaş