gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hanımlar merhaba bir konuda sizden bilgi ve yardım isteyecektim acaba Evde Maşa Nasıl Yapılır bilen var mı var ise lütfen bana da yazsın Evde Maşanın Nasıl Yapıldığını.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maşa Olmadan Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Maşa Olmadan Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Saçları düz olan kadınlar her zaman kıvırcık ya da dalgalı saçları olsun isterler. Kıvırcık saçları olanlar da saç düzleştiricilerle saçlarını neredeyse her gün düzleştirirler. İnsan her zaman kendinde olmayan özelliklerin peşine düşer. Saç ütüleri, saç maşaları ve saç kurutma makineleri saça zarar verir. Çok fazla kullanıldığında saçlar zayıflar, yıpranır ve kırılır. Bu yüzden elektrikli...
  2. Maşa ile iri dalga nasıl yapılır?

Maşa ile iri dalga nasıl yapılır?

Maşa ile saçlara iri dalga şekli nasıl yapılır kızlar bununla ilgili bilgi görsel yada video var mı ?
  3. Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır

Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır

Merhaba hanımlar sizden bir konuda yardım istiyorum acaba Evde Gebelik Testi nasıl yapılır ve evde gebelik testi ne zaman yapılmalıdır lütfen bu konuda bilginiz varsa bana yazın!
  4. Evde doğum nasıl yapılır?

Evde doğum nasıl yapılır?

evde doğum yapmak zararlımıdır,evde doğum yapabilirmiyim,evde doğum yapmanın sakıncaları,evde doğum yapanlar,evde doğum hakkında bilgiler Gebelik takipleri süresince evde doğumun uygun olduğuna uzman doktorların karar vermesi gerekir, ayrıca evde doğum sırasında gerektiğinde hastayı hızla hastaneye ulaştırmak için gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Buna "planlı evde doğum" denir....
  5. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...

Sayfayı Paylaş