gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

kızlar fikri olan varmı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

selam ezgıcım o dedıgın tortu fıtılın erıtmıs kendını fazlası zaten gun ıcerısınde gelır ama pembemsı kan yerlesme kanımı bılemem ama sole bısey var fıtılı sokarken kendını zorladınmı cunku pembemsı kan dedın yerlesme kanı koyu kayve olur

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    yok canım aslında fazla zorlanmadım çok açık bembeyle beyaz arası bi akıntıydı.bakalım dün test yaptım akşam sonucunu alıcam :)

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ınş guzel bı sonucla karsılasırsın allahum bu mubarek gunde senıde guldurur canım :D

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

nasıl olsun ezgıcım ınş kırmızı gelmemıstır ınş gebesındır haberdar et bızı :D:D

6. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    geldi kırmızılar canım :( b-hcg 1.2 çıktı ama.bu ay rahim filmi çektirmeyi düşündüğümden 2 gün sonra tekrar baktırdım yine 1.2 idi anlayamadım.

kızlar fikri olan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.
  2. erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm

erkeğe alınablcek hediyeler konusunda fikri olan??yardımm

bi erkeği manevi olarak etkilyeblcek, kullanışlı güzel bi hediye var mı.. 14 şubat için henüz iyi bi fikrim yok yardımcı olun :/
  3. sarai sierra neden öldürüldü acaba fikri olan?

sarai sierra neden öldürüldü acaba fikri olan?

Ajan diyorlar merhume için siz ne düşünüyorsunuz?Sizce Sarai neden öldürüldü? 2 çocuklu evli bir kadının buraya sırf fotoğraf çekemk için gelmesi garip değil mi ?:S
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Yumurta alerjisi olan varmı?

Yumurta alerjisi olan varmı?

yumurta alerjisi nedir,yumurta alerjisi nedenleri,yumurta alerjisi sebepleri,yumurta alerjisi belirtileri,yumurta alerjisi tedavisi hakkında bilgiler Yumurta, çocuklarda en yaygın şekilde alerjiye neden olan besinler arasında yer alır. Yumurta alerjisinin ortaya çıkardığı belirtiler genellikle yumurta veya yumurta içeren yiyecekler yendikten sonraki birkaç dakika ya da saat içinde...

Sayfayı Paylaş