gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kızlar fotonuzu nette paylaşmayınn amannnnnnn

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kızlar fotonuzu nette paylaşmayınn amannnnnnn

evet paylaşmamak lazım baksana:D yaaaaa ama çocuk çok komik yaa:D:D ay koptuum:D

kızlar fotonuzu nette paylaşmayınn amannnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çarpıcı fotolar

çarpıcı fotolar

çarpıcı fotolar
  2. Burçların Netteki Halleri

Burçların Netteki Halleri

KOÇ Sevimli koç burçları genelde messengerda takılır. Koç burcu bayanı messengerdan bir koca bulacağı hayaliyle yanıp tutuşa dursun. Tüm arkadaşlık sitelerinde koç burçlarını görmek mümkündür.Bikere evde kaldıklarına kendilerinin sevilmediğine inanmış bir burçtur. Dostlukları kuvvetli olsada. Sanal dünyada mutlu yuvanın özlemi içersinde yanıp tutuşur. Koç burcu kadının messenger iletisinde...
  3. ter kokusuna net  çözüm

ter kokusuna net çözüm

cep sodası nedir cep sodası Eski bir Fransızca dergiden öğrendiğime göre ter kokusuna kesin çözüm: Cep sodası.(Beyaz, toz şeklinde olan) Evet..bildiğimiz cep sodasını her banyodan sonra koltuk altımıza sürdüğümüzde asla ve kat'a ter kokmuyoruz.Sürüyoruz ve tekrar yıkamadan çıkıyoruz, ten de kalıyor yani.. Bunu yıllardır deniyorum çevreme öneriyorum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Ne deo ne...
  4. Netten indirdim

Netten indirdim

çocuk isyan etmiş sonunda :piha:
  5. Emo Kız Fotoları

Emo Kız Fotoları

Emo Kız Fotoları istiyorum sizden bana yeni ve en güzel Emo Kız Fotolarını aktarırsanız çok sevinirim :)

Sayfayı Paylaş