gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Ben yazmadim, bizi neye cevirmisiler yaw:D ben cok oynarim valla tas cikaririm erkeklere:D

Top kale çizgisine paralel bir şekilde, yuvarlanarak sağdan geliyor.
    Ceza alanında 1 kız var. Kaleye yarım metre var. Vursa gol olacak.
    Herkes bağırıyor: "Vur,vur,vuuuurrr!!" diye.
    Kızın cevabı: "E top durmuyor ki vurayım!"

Bi ara bi takım topu ceza alanına kadar getirmeyi başardı (Nasıl olduysa). Topa vurdular. Rakip takımın oyuncusu topu eline aldı veeee,
    -Tamam, tamam tuttum, dedi.
    -Düüüüüüüüt! Penaltı.
    -N’oldu yaaa??
    -Topu eline aldın.
    -E Aynur’da alıyo ama?!!
    -Aynur kaleci salak.
    -?!?!!!!!

Penaltı kullanılıyor. Oyuncu iyice gerilmiş. Kaleci kızdan tehdit geliyor:
    -Hızlı vurursan senin azınııı!
    Bizler dumur…

Bi ara kızın biri bacak arasından gol yedim diye 15 dakika ağladı. Meğerse onun kötü bi anlamı olduğunu sanıyormuş..

Top Fatma’da. E tabii herkes topu almak için Fatma’ya saldırıyor. Fatma’nın tepkisi:
    -Ya siz niye hep ben topu aldığımda saldırıyorsunuz bana yaaa?!!!

Kaleci Aynur sert bir out atışı kullanır. Top sınıfın mankeni Yasemin’in göğsünde patlar. Tüm erkeklerin tepkisi aynıdır:
    -Aha! Silikonları patladı.

Bir penaltı atışı daha. Sibel gerilir, gerilir, gerilir. Koşar, koşar, koşar. Topa sağ ayağının dışıyla bi abanır………….. Sağ çizgiden taç.

Hakemlik yapan Erol. Oyuncu Selin, Erol’un sevgilisi. Maçtan sonra Erol anlattı. Muhabbet aynen şöyle. Maç sırasında Selin, Erol’a yaklaşır ve yavaşça:
    -Şu Yasemin’i oyundan atsana.
    -Atamam.
    -Niye?
    -E kız kuraldışı bişii yapmadı ki!
    -Yatakta sana kural dışı bişii yaparım…….
    -Ne!!?
    -At şunu yaaa….
    -Ya kızı durup dururken niye atayım?
    -Koşarken at!
    -??!!!!!
    .
    .
    3 dakika sonra
    .
    .
    -Ne zaman atacan?
    -Ya tamam sen git Yasemin’in yanına, yap faulü, çamura yat sonra.
    -Burası hep halı ama?
    -Offfff of!
    -Nee?
    -Ya bi s…git yaaa!!
    -Sen bana nasıl…..
    -Düüüüüüt! Kırmızı kart.

Bu olaydan daha önce Selin bi gol atar (Nasıl olduysa?) Tüm takım arkadaşları Selin’e doğru koşarken, Selin sevgilisi Erol’a (Hakeme) doğru koşar, boynuna sarılır vee…
    -Yuppiiii!!! Aşkım gol yaptım.
    -Tamam da ben hakemim ama.
    -Eee! Gol diil mi?
    -Yaa, gol de tamam git şimdi.
    -Niye?
    -Yaa, şike sayarlar.
    -Şike ne ?!!!!
    -Off. Tamam, hadi geç yerine.
    -?!!!!!!!

Sert bir top daha. Top kızın malûm yerinde patlar. Yere düşer. Takım arkadaşları gelirler, başında toplanırlar. Tabii biz meraktayız. Yasemin gelir, sorarız:
    -Ne oldu? Durumu nasıl?
    Eski Türk filmlerindeki zenginlerin özel doktoru edasıyla:
    -Bir daha anne olamayacak sanırım.
    -Daha önce olmuş muydu?
    -Eeeee!! Şeyyyy!
    -Muhahahhaaaaaaa!!!

alinti

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus
    Top Fatma’da. E tabii herkes topu almak için Fatma’ya saldırıyor. Fatma’nın tepkisi:
    -Ya siz niye hep ben topu aldığımda saldırıyorsunuz bana yaaa?!!!

:haha::haha:

Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyle olurmus demek

boyle olurmus demek

boyle olurmus demek kı...askın sonu bu kadar acı verırmıs.ugrunda omrunu heba ettıgın sevdıgın gıderken bır bır kırarmıs umut oyuncaklarını...ama boyle degılmıs hıkayelerde masallarda ask. hatta oyle cok uzun zamanlar once degıl,anneannelerımız dedelrımız bıle farklı yasamıs askı.pekı bıze mı denk geldı bu ılettın en hoyrat yanı... boyle olurmus demek kı.. sıgındıgın butun hayaller zehırlı...
  2. Futbol Dİyologlari

Futbol Dİyologlari

Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa Dansa'da Seray Sever, Fatih'e ipucu verir) Seray Sever: Möööö!.. Fatih Ürek: Geyik? Seray Sever: Ya mööööö!.. Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan? Gülben Ergen: 6 kilo verdim,...
  3. Bayanlar Futbol Oynarsa

Bayanlar Futbol Oynarsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. futbol

futbol

GALATASARAY'lı herkes burayaa :cimbom:
  5. Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları nelerdir bakalım bayanlar Futbolun Kurallarını ne kadar doğru biliyor :)

Sayfayı Paylaş