gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamile kalan bir kişinin muhtemel doğum tarihi nasıl hesaplanıyor, hani bebek ortalama şu şu aylarda doğacak dediğimiz şey nasıl ortaya çıkıyor.Nasıl hesap ediliyor teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelik doğum hesaplama, doğumun gerçekleşeceği günü hesaplamak, öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN arkadaşım.

Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?
  2. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  3. Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer bu konuda bana bir yardım edin ya midem bulanıyor sürekli artık içim dışıma çıktı halim kalmadı ne zaman geçecek bu bulantı ya da ben ne yapsam geçer?
  4. Doğum sonrası nasıl gebelikten korunurum?

Doğum sonrası nasıl gebelikten korunurum?

doğum sonrası hamilelikten korunma,doğum sonrası gebelikten korunma,doğum sonrası hamilelikten korunmanın yolları,doğum sonrası aile planlaması hakkında bilgiler Her ne kadar güncel korunma yöntemleri ülkemizde de artık kolaylıkla bulunsa ve ulaşılsa da halen istenmeyen gebeliklerin gerçekleşme oranı fazla olabilmekte. Doğumdan sonra yeni bir gebelik istenip istenmemesi çiftlerin kararına...
  5. Histeroskopi nasıl yapılmaktadır?

Histeroskopi nasıl yapılmaktadır?

Histeroskopik işlemlerin büyük çoğunluğu hastane ameliyathanesinde yapıldığı halde, tanısal histeroskopi doktorun muayenehanesinde yapılabilmektedir. Doktorunuz bu işlemi muayenehanede yaparsa serviksi uyuşturmak için size ilaç verebilir. Histeroskopi bazen rahim kavitesindeki bir durumu teşhis etmek için kullanılır. Histeroskopi (H/S) ince boru şeklindeki bir mercek sistemi ile rahim...

Sayfayı Paylaş