gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

lütfen acil cevap bekliyorum benim adetim 1.buçuk ay gecikti henüz adet olmadım 10 gün önce kandan test yaptırdım 3.0 çıkmıştı saglık ocagında doktor dediki şüpheli durum olabilirde olmayabilirde tekrar yapalım dedi ve 2 yada 3 gün olcak tekrar yaptırdım bu kezde sonucum 3.8 çıktı az yükselmişşş...şimdi sonuç ne oluoo bilmıom ve böle olupta değeri yükselen arkadş varmı bana yardım cı olun lütfen:bebem:

Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup Melekler; Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon...
  2. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  3. karbonatla gebelik testi yapan varmı

karbonatla gebelik testi yapan varmı

selam melekler karbonatla gebeliks testi olduğunu duydum ne kadar güvenilir kesin sonuç veriyormu aranızda karbonatla gebelik testi yapan varsa bana nasıl yapıldığını söyleyebilirmi
  4. Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Herkese merhaba , gebelik testiyle ilgili arama yaparken şekerle gebelik testi yapıldığını okudum .Acaba doğrumu değilmi ,şekerle gebelik testi yapıp sonuç alan varmı ? Lütfen kızlar şekerle gebelilk testi yapanlar yorum yapabilirmi ?
  5. Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Selam kızlar demin arkadaşımla konuştuk.Benim adetime 2 gün kaldı dedim eee kalk sirkeyle gebelik testi yapalım hamile olup olmadığın anlaşılır dedi. Evde sirke yok Gidip alıcam ama önce size bir sorayım dedim .Sirkeyle gebelik testi yapan varmıı ?

Sayfayı Paylaş