gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar gebelikte ağda yapılır mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 4 aylık hamişim çok şükür. Bu süreç içinde kendime bakamadığımı hissediyorum. Acaba ağda yapmam mümkün mü bebeğe bir zararı olur bu daha önce benim durumumda olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Ağda yaptırsam bişi olur mu acaba ? Tşk

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba sayın misafirimizz ağda doğal bir tüy alma yöntemi olduğu için bebeğinize hiç bir zararı yoktur yapabilirsiniz içersinde kimyasal ürün olmadığından emin olunuz ve uygulayınız

sevgilerle

Kızlar gebelikte ağda yapılır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  2. Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Regl Döneminde Ağda Yapılır Mı Regl Döneminde Ağda Sevgili melekler, bu yazımızda bir misafirimizin tüy dökme yöntemleri ile ilgili sorusuna cevap veriyor ve regl döneminde ağda yapılır mı cevaplamak istiyoruz.. Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem...
  3. Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır

Kızlar Evde Gebelik Testi nasıl yapılır

Merhaba hanımlar sizden bir konuda yardım istiyorum acaba Evde Gebelik Testi nasıl yapılır ve evde gebelik testi ne zaman yapılmalıdır lütfen bu konuda bilginiz varsa bana yazın!
  4. Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Kızlar Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır

Merhaba şuan 5 aylık hamileyim ve sanırsam şekerim yükseldi acaba aranızda Gebelikte Şeker Testi Ne Zaman Yapılır bilen var mı lütfen bu konuda bana yardımcı olun bilgi verin arkadaşlar.
  5. Gebelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Gebelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Bu konu gebelikte lazer epilasyonu hakkında bilgilere yer vermektedir. Anne olacağını anlayan her kadın , bebeğini her türlü olumsuz etkenlerden korumak için detaylı bir arayış içine girer. Anne adaylarının çevresine ve doktoruna danıştığı kafasını kurcalayan birçok soru vardır. Hamilelikte lazer epilasyonu da bunlardan biridir. sizler için gebelikte lazer epilasyonu yapılır mı? Yan etkisi...

Sayfayı Paylaş