gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer bu konuda bana bir yardım edin ya midem bulanıyor sürekli artık içim dışıma çıktı halim kalmadı ne zaman geçecek bu bulantı ya da ben ne yapsam geçer?

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim arada bulanır ALLAHTAN çok sık olmadı.ben bu durumlarda günde bi tane metpamid içiyodum.süper geliyo bulantıya.deneyebilirsin ama yinede doktoruna danış

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım selam benım doktorum asıraya kacmamak ıcın spıte ve cola onermıstı
    gunde bırtane yudum yudum ıcebılırsın demıstı

Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahatsızlık Verici Gebelik Bulantıları Nasıl Geçer ?

Rahatsızlık Verici Gebelik Bulantıları Nasıl Geçer ?

gebelik bulantıları nasıl geçer gebelik bulantıları ne zaman biter Sevgili melekler, gebe kadınların yaklaşık olarak %80’ninde hamileliğin 4.-6. haftalarından itibaren yaklaşık 13.haftaya kadar bulantı problemi olur. Sabah kalkıldığında daha çok görülen bu bulantılar kişiden kişiye farklılık gösterir. Hatta kimisi de hiç bulantı sorunu yaşamaz. Bu yazımızda gebelik bulantıları nasıl geçer,...
  2. Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer lütfen bu konuda bir öneriniz varsa bana yazın başım bu kıl dönmesi lekeleriyle dertte bacaklarım berbat görünüyor kısa giyemiyorum lütfen yardım edin!
  3. Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer

Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer

Selam kızlar yaz geldi ve yine selülit derdi başladı sanki hep aklımızda kalsın diye de magazinlerde hep bir selülit haberi neymiş efendim Gülben Ergen selülitleri ile yakalandı vs vs... Yav bu Selülit Nasıl Geçer lütfen yardım edin bıktım artık:S
  4. Gebelikte akupunktur tedavisi ve bulantı

Gebelikte akupunktur tedavisi ve bulantı

hamilelikte bulantı için akapunktur,hamilelikte akapunktur yapılırmı,hamilelikte akapunktur tedavisi,hamilelikte akapunktur yaptıranlar,gebelikte akapunktur hakkında bilgiler Geleneksel Çin tıbbının eski kollarından akupunktur ve akupresur, uzun zamandan beri Batı dünyasında da başarıyla kullanılıyor. Akupunkturda sinirsel yoldan organlara iyileştirici uyan iletmek amacıyla derinin...
  5. Gebelikte yorgunluk nasıl geçer?

Gebelikte yorgunluk nasıl geçer?

Genelde bütün gebeliklerin ilk aylarında anne adaylarında genel bir yorgunluk ve bitkinlik hali vardır. Bazı gebe bayanlarda da gebeliğin ilk aylarından itibaren nedeni bilinmeyen bir baş ağrısı durumu ortaya çıkar. Vücuttaki hormon miktarlarının sürekli olarak değişmesinden ve hamilelik nedeniyle ortaya çıkan bir takim psikolojik nedenlerin tüm bunları tetiklediği tahmin edilmektedir....

Sayfayı Paylaş