gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar bu konuda bana gebe kalmış başından hamilelik geçmiş yada şuan hamile olan arkadaşlarım bilgi verirse sevinirim. Ayrıca çatlaklar başlamadan mı ben önlem almalıyım?

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    3a ydan ıtıbaren onmelerını almaslısın ben lıarec dıye bır krem kullandım bıraz pahallı bır krem ama degdı
    ama daha ekonomık olarak badem yagı surebılırsın

Kızlar Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik ne zaman başlar ?

Gebelik ne zaman başlar ?

ilk gebelik belirtileri ne zaman başlar ilk hamilelik belirtileri ne zaman başlar gebelik gebeliğin hamilelik Gebelik ne zaman başlar ? Gebelik erkekten gelen spermin kadının yumurtalıklarından atılan yumurta hücresini döllediği anda başlar.Bu andan 8.haftanın sonuna kadar olan dönem ebryonik dönem olarak adlandırılır. Sekizinci haftadan doğuma kadar olan süreye de fetal dönem...
  2. Gebelikte mide bulantısı ne zaman başlar

Gebelikte mide bulantısı ne zaman başlar

gebelikte mide bulantısı neden olur gebelikte mide bulantısı olmaması gebelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar. Hamilelik sorunları arasında tıpkı hamilelik kiloları gibi başı çekmektedir hamilelikte mide bulantısı sorunları. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman...
  3. Gebelik Belirtileri İlk Olarak Ne Zaman Başlar ?

Gebelik Belirtileri İlk Olarak Ne Zaman Başlar ?

Gebelik Belirtiler Zamanı Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Başlar Sevgili melekler, gebelik belirtileri bölümümüzde vajinal kaşıntı, yumurtalık ağrısı gibi hemen her konuda sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda da Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Başlar diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Gebelik Belirtiler Zamanı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz.....
  4. İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

Hamileliğin ilk belirtileri tam olarak nelerdir ve bu belirtiler tam olarak ne zaman başlar. Gebe olan ve çocuk dünyaya getirmiş anneler cevaplandırırsa minnettar kalırım teşekkürler.
  5. Gebelik şikayetleri ne zaman başlar?

Gebelik şikayetleri ne zaman başlar?

gebelik belirtileri,en erken gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi yumurtlama...

Sayfayı Paylaş