gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak acaba Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur bu konuda gebelik yaşamış yada hala gebelik yaşıyor olan arkadaşlarım bana cevap verirse çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

idrar testinde hamilelik ne zaman belli olur gebelik ne zaman belli olur hamilelik idrar testinde gebelik İdrarla Ypılan Hamilelik Testi İlişkiden Ne Kadar Sonra Sonuç Verir? Gebe kalmak isteyen her hanımın merak konusudur.Gebeliğim ne zaman belli olur??Aslında en sağlıklısı,en doğrusu adet gününü geçmesini beklemek ama,kendi adıma konuşmak gerekirse o günü bekleyene kadar zaten 9 doğururum...
  2. gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

Kızlar diyelim ki hamile kaldık, size bir sorum olacak gebelikte cinsiyet ne zaman ortaya çıkıp belli oluyor hangi ayda bunu bana anlatırmısınız lütfen.
  3. Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir bu konuda bana lütfen biraz acele cevap verin Rahim Filmi çektirmek için uygun bir zaman var mıdır?
  4. Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S
  5. Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Bazen kadındaki akıntı miktarı ped kullanımı gerektirecek kadar fazla olabilir. Fizyolojik akıntı, rahimağzı salgılarıyla birlikte kendini sürekli olarak yenileyen vajina dokusundaki artıkların atılmasından ibarettir. Bu açıdan bakıldığında fizyolojik akıntının aslında önemli bir işlevi olduğu söylenebilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...

Sayfayı Paylaş