gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Riskli Durumlar nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

5 aylık hamileyim ve bazen şiddetli karın sancıları yaşıyorum dr gittim dr riskli birşey yok dedi ama kayınvalidem ve annem riskli olabilir diyorlar için hiç ama hiç rahat değil aranızda ki hamilelik yaşayan hanımlara soruyorum Gebelikte Riskli Durumlar nelerdir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Riskli Durumlar nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Riskli gebeliklerde nelere dikkat etmelisiniz?

Riskli gebeliklerde nelere dikkat etmelisiniz?

Düşük tehlikesi bebek düşürme Merhaba kızlar Malasef herkesin hamileliği güllük gülistanlık geçmiyor birçok kişi zorluklarşa savaşıyor sizlere araştırma yapıp paylaşmak istedim gebelik döneminde oluşan rahatsızlılar Amerikan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nden Dr. Alper Mumcu, riskli gebeliklerin altında yatan nedenlerin gebeliğe özgü bir durum olabileceğini... Gebelik...
  2. Gebelikte İshal Durumunda Ne Yapmalı?

Gebelikte İshal Durumunda Ne Yapmalı?

bu konu gebelikte ishal hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebelikte yaşanan her rahatsızlık ve hastalık anneye yada bebeğe zarar verebileceğini düşünerekten hafife almamak gerekiyor. Eğer hamilelikte ishal durumunuz varsa uzmanların tavsiyelerine mutlaka kulak vermeniz gerekiyor; Hamilelikte her hastalık önemlidir. İshal de bunlardan biridir. İshal, aniden başlayan sulu dışkılama...
  3. Gebelikte tehlikeli durumlar nelerdir?

Gebelikte tehlikeli durumlar nelerdir?

hamilelikte sakıncalı durumlar,gebelikte yapılmaması gerekenler,hamilelikte yapılmaması gerekenler,hamilelikte tehlikeli durumlar,hamileyim nelerden sakınmalıyım,hamilelik hakkında bilgiler Her anne adayı hamileliğinin sorunsuz geçmesini ve bebeğinin herhangi bir problem oluşmadan dünyaya gelmesini ister. Çoğu zaman da hamilelik,.. Her anne adayı hamileliğinin sorunsuz geçmesini ve...
  4. Riskli gebeliğin belirtileri nelerdir?

Riskli gebeliğin belirtileri nelerdir?

riskli gebelik nedir,riskli rebelik nedenleri,riskli hamilelik nedir,riskli hamileliğin nedenleri,riskli hamileliğin tedavisi,riskli hamilelik hakkında bilgiler Anne ile ilgili durumlar gebelikten önce var olan bazı hastalıklar olabileceği gibi gebelik başladıktan sonra ortaya çıkan bazı hastalıklar da olabilir. Riskli gebelik olarak tanımlanan hamilelikler daha yakından ve dikkatli sıkı...
  5. Kızlar Kürtaj sonrası gebelik riskli mi ?

Kızlar Kürtaj sonrası gebelik riskli mi ?

Selamlar arkadaşlarım ben çok yakın zamanda kürtaj oldum. İstenilmeyen bir gebelikti diyebiliriz. Şimdi burada bu kadar bebek sahibi olmak isteyen annelerden özür dileyerek birşey sormak istiyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin ama ben yapamazdım zira evli değilim sevgilimle 3 yıldır birlikteyim ve ilk kez başıma geldi bu bebeği evlenmeden doğuramazdım. Hoş adamın da evlenelim dediği...

Sayfayı Paylaş