Kızlar giydirin beniiiiiiii :(

sezosh

Yeni Üye
Üye
Kızlar giydirin beniiiiiiii :(
Kızlar herkese selam.Benim çoook büyük bi gerginliğim var. Şöyle izah edeyim: Erkek arkadaşım yılbaşında çok lüks bi otelde rezervasyon yaptırmış ve çok özelde bi süprizi olduğunu söyledi (evlilik teklifi edeceğini düşündüm ki zaten daha sonra ağzından da kaçırdı) Benim gardırobum ise tam bi kabus. Ve son demlerimde de olsa hala öğrenciyim yani bütçem çok yok.Ne öneriyosunuz bana.Erkek arkadaşım bankacı(yani ciddi giyinmeye alışık) ve süslü bakımlı olduğum zaman daha bi hoşuna gidiyorum. Ne olur yardım edin kabus gibi giyinmek istemiyorum :(

yav şimdi ne desem bilemedimm saa yakışan ne varsa onu giy şimdi dolabında ne var onuda bilmiyoruz imkanın varsa resim falan at daha kolay olur öneride bulunmak

çok heycanlısın sanırım :D:D panik yapma herşey güzel olacaktır

Sezosh, o sana evlenme teklifi edecek kadar aşıksa ve seni seviyorsa zaten seni tanımıştır, durumunu biliyordur, o yüzden hiç midene kramplar girmesin :)

Gardrobunu bir aç, o gece giyebileceğin şeylerin varsa bir kenara ayır ve bize anlat ya da resmini çek koy, biz de kombin yapalım, ufak tefek aksesuar alışverişiyle şıklığını tamamlamana yardımcı olalım, ha birşeyin yoksa da en ucuz yollu seni nasıl prensese dönüştürürüz düşünelim :tik:

kızlar bi kaç foto ekledim. ama sanırım ucuz yollu prenses olma olayı daha mantıklı :( baya önceki konuşmalarımızda da videoya çekeceğini sölemişti çok çok önce yani. neyse fotoları ekliyorum
<embed src="http://imageshack.us/slideshow/smilplayer.swf" width="426" height="320" name="smilplayer" id="smilplayer" bgcolor="FFFFFF" menu="false" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="id=imageshack/img0046zz.jpg"/>

ya resim yükleme olayı yalan oldu beceremedim de... sıfırdan giydirin beni fikir veriiiiiiiiiiin :( bu arada buluncağım ortam önemli ise kıyafet seçimi için denizlide richmond otelmiş

bi tane etek var siyah diz boyunda falan. gittikçe genişliyo uçlara doğru. bi tane siyah bi ceket var ama o etekle olmuyo :(( dar bi kotum var bihter kotu die nam salmıştı. ondan sonraaaaa lacivert bi straplez var.. uygun olacağını düşündüğüm şeyler bu kadar

bihter kotun ile siyah ceketini giyebilirsin ama içine o lacivert straplez olmaz bence ya siyah straplez olabilir ya da beyaz.
siyah pullu straplezler oluyor çamaşırcılarda satılıyor çok pahallı bişiy değil alablirmisin bilmem.ya da tanıdığın birinden o gece için alamazmısın bişiyler.

Kesinlikle o kot ile ceketi giy o zaman topuklu ayakkabın var mı?
Bencede beyaz ya da siyah bişi giy içine
Takılr nasıl uygun var mı??

Geri