gebe
  1. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar giydirin beniiiiiiii :(

Konu, 'Moda Güncel' kısmında sezosh tarafından paylaşıldı.

Kızlar herkese selam.Benim çoook büyük bi gerginliğim var. Şöyle izah edeyim: Erkek arkadaşım yılbaşında çok lüks bi otelde rezervasyon yaptırmış ve çok özelde bi süprizi olduğunu söyledi (evlilik teklifi edeceğini düşündüm ki zaten daha sonra ağzından da kaçırdı) Benim gardırobum ise tam bi kabus. Ve son demlerimde de olsa hala öğrenciyim yani bütçem çok yok.Ne öneriyosunuz bana.Erkek arkadaşım bankacı(yani ciddi giyinmeye alışık) ve süslü bakımlı olduğum zaman daha bi hoşuna gidiyorum. Ne olur yardım edin kabus gibi giyinmek istemiyorum :(

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yav şimdi ne desem bilemedimm saa yakışan ne varsa onu giy şimdi dolabında ne var onuda bilmiyoruz imkanın varsa resim falan at daha kolay olur öneride bulunmak
    çok heycanlısın sanırım :D:D panik yapma herşey güzel olacaktır

asiruki bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sezosh, o sana evlenme teklifi edecek kadar aşıksa ve seni seviyorsa zaten seni tanımıştır, durumunu biliyordur, o yüzden hiç midene kramplar girmesin :)

Gardrobunu bir aç, o gece giyebileceğin şeylerin varsa bir kenara ayır ve bize anlat ya da resmini çek koy, biz de kombin yapalım, ufak tefek aksesuar alışverişiyle şıklığını tamamlamana yardımcı olalım, ha birşeyin yoksa da en ucuz yollu seni nasıl prensese dönüştürürüz düşünelim :tik:

4. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bi kaç foto ekledim. ama sanırım ucuz yollu prenses olma olayı daha mantıklı :( baya önceki konuşmalarımızda da videoya çekeceğini sölemişti çok çok önce yani. neyse fotoları ekliyorum
    <embed src="http://imageshack.us/slideshow/smilplayer.swf" width="426" height="320" name="smilplayer" id="smilplayer" bgcolor="FFFFFF" menu="false" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="id=imageshack/img0046zz.jpg"/>

EnCey bunu beğendi.
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Resimleri hemen yenilemen lazım çıkmadı :/ çıkarsa sana hemen fikir veririz relax ol ;);)

6. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya resim yükleme olayı yalan oldu beceremedim de... sıfırdan giydirin beni fikir veriiiiiiiiiiin :( bu arada buluncağım ortam önemli ise kıyafet seçimi için denizlide richmond otelmiş

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdiiii dolabımızda nasıl şeyler var ?? klasik olabılcek neler var? elbise ? klasık hos bı pantoln gomlek??

8. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bi tane etek var siyah diz boyunda falan. gittikçe genişliyo uçlara doğru. bi tane siyah bi ceket var ama o etekle olmuyo :(( dar bi kotum var bihter kotu die nam salmıştı. ondan sonraaaaa lacivert bi straplez var.. uygun olacağını düşündüğüm şeyler bu kadar

9. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    bihter kotun ile siyah ceketini giyebilirsin ama içine o lacivert straplez olmaz bence ya siyah straplez olabilir ya da beyaz.
    siyah pullu straplezler oluyor çamaşırcılarda satılıyor çok pahallı bişiy değil alablirmisin bilmem.ya da tanıdığın birinden o gece için alamazmısın bişiyler.

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle o kot ile ceketi giy o zaman topuklu ayakkabın var mı?
    Bencede beyaz ya da siyah bişi giy içine
    Takılr nasıl uygun var mı??

11. sezosh

sezosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    takı var. straplezi de alırım. zaten otelde olcaz muhtemelen ceketi çıkarırm çok absürd olmaz deil mi kotla straplez? bi de kot ciddiyetsiz durur mu? erkek arkadaşımla boyumuz aynı olduğundan topuklu giyemem :(((

12. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede straplezle çok açık durursun kumaş pantolon var mı??

13. AnjelikaFB

AnjelikaFB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kot degılde şık bir elbise giyebilirsin. elbisen sade olsada takılarla gayet şık hale getırebılırsın. kesınlıkle topuklu ayakkabı gıyın :) arkadaslarından sana yardım edebılecek bırılerı varsa onların dolaplarınada bakabılırsın :) benım her zaman ısıme yaramıstır :))

Kızlar giydirin beniiiiiiii :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..

DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..

Beni anLa(ya)madığım cümLeLerLe vurduLar.. DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime.. Ne söyLesem sıradıŞı ve aykıRı sayıLdı yazıLarımda.. Oysa gittikçe üşüyen ßu dünYada payLaşıLan ateşLer yakMaktı amacım.. Ama deLi gömLeği giydirdiLer düşLerime.. koşarken yırtıLdım işte.. düş/erkendi.. sen yoktun.. şimdi sen varsın.. düşüp gitme gözLerimden.. şizofren mezarLığında ßuLup onarana kadar...
  2. Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

tehlikeli kızlar kız arkadaşları bekar kızlar buyrun muhabbete kadınlar kulübü Amaaaaaaaaan dikkat m.m :):) 1 - Hesapta olmayan kız Sizin için özel olan dişiyi dışarıda yemeye götürme eylemine giriştiniz. Buluşma gününüzde sizi arayıp bir arkadaşını getirip getiremeyeceğini sorar ve siz de en baba sesinizle ‘hayır sorun olmaz tatlım’ dersiniz ve eklersiniz: “Arkadaşınla tanışmak istiyordum...
  3. kızıma ...........

kızıma ...........

kızım hayat çok zor yaşamak çok zor Kızım; Hayat çok zor Yaşamak çok zor. ...Ağlatmasınlar seni izin verme, Ezdirme kend...ini, incinme, Eğme kimseye başını, Yürü hep emin adımlarla ileri Güzel iyi mutlu yarınlara Mutlu ol kızım Canım, ciğerim, yaşama sebebim, Güzel günler hep senin olsun, İçin hep neşeyle dolsun, Yüzünde gülücük eksik olmasın, Zulümden, acıdan kederden uzak Endişesiz...
  4. kızım

kızım

kızım olacak iki isim koymak istiyorum biri ecrin buna uyacak bir isim arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim
  5. kızım :(

kızım :(

Ruyamda kus oldugum kizim onunlakonusmak istememe ragmen konusmuyor yanina gidiyorum arkasina bakmadan gidiyor ne anlama geliyor :(

Sayfayı Paylaş