gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Güneş Kremi Koruma Faktörleri hakkında bilgi verir misiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar yaz geldi ve ben lazer epilasyona gidiyorum güneşe çıkmam yasak güneş kremi sürmeden çıkma dedi güzellik uzmanım ama kaç faktör güneş kremi almalıyım bilmiyorum bana Güneş Kremi Koruma Faktörleri hakkında bilgi verir misiniz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güneş Kremi Koruma Faktörü
    Güneş Kremleri Faktörleri

Güneş kremlerinin güneşin zararlı ışınlarından korumasının ölçümü için koruma faktörü (SPF) denilen bir ölçüm birimi geliştirilmiştir. Hassas cilti kişiler için koruma faktörü oranı asgari 50 SPF olması gerekirken normal hayatta ve bahar aylarında 15 – 25 arası koruma faktörlü krem yeterli olmaktadır.

Kızlar Güneş Kremi Koruma Faktörleri hakkında bilgi verir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Kremi Faktörleri

Güneş Kremi Faktörleri

Güneş Kremi Faktörleri hakkında bilgi verir misiniz yaz geliyor yeniden güneş kremi kullanmanın zamanıda geldi :S
  2. Güneş Kremi Kaç Faktör Olmalı ?

Güneş Kremi Kaç Faktör Olmalı ?

Güneş kremi Kaç faktör Olmalıdır Güneş Kremi Faktörü Kaç Olmalı Yaz aylarına girmek üzere olduğumuz şu günlerde sıcaklar iyice bastırmadan güneş kremi alışverişimizi yapmamız melekler . Bunun içinde güneşl kremi seçerken nelere dikklat etmemiz gerektiğini ve kaç faktör güneş kremi kullanmamız gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Tüm bu bilgileri ise aşağıda ki makalemizde sizlerle paylaşıyoruz :)...
  3. Sahur Vaktinin Önemi hakkında bilgi verir misiniz?

Sahur Vaktinin Önemi hakkında bilgi verir misiniz?

Merhaba arkadaşlar Ramazan ayına da çok az kaldı hatta benim tanıdığım bir çok kişi oruç tutmuştu geçenlerde, aklım da bişey takıldı neden sahura kalkılıyor sahursuz tutulmaz mı oruç? Sahur Vaktinin Önemi nedir?
  4. Fatiha Suresi Faydası hakkında bilgi verir misiniz

Fatiha Suresi Faydası hakkında bilgi verir misiniz

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden bir konuda bilgi rica ediyorum. Mümkünse Fatiha Suresi Faydası hakkında bilgi paylaşır mısınız?
  5. Güneş kremi kullanmak zararlımı ?

Güneş kremi kullanmak zararlımı ?

Güneşin keskin kavurucu sıcağından cildimiz olumsuz etkilenebiliyor.Cilt lekeleri bu olumsuzluklar dan biri.Bir çoğumuz güneş lekelerinden korunmak için yüksek faktörlü kremler kullanıyoruz.İşe yarıyormu gerçekten güneş koruyucuları sağlıklımı tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.Öncelikle Evde Güneş Kremi Yapılışı , Güneş Kremi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler adlı konularımızı da...

Sayfayı Paylaş