gebe
  1. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz

Konu, 'Kadınca' kısmında Dj Aşık tarafından paylaşıldı.

ay benim hep hayalimdi ama ben bitürlü yapılcak yer bulamadım hele şükür bi tane yer buldum ama tek başıma olmaz hadi kızlar hep beraber gidiyoruz sadmin seni kesin bekliyorum[​IMG] allahım çok güzel acayıi matrak:)

kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi bakalım kızlar

hadi bakalım kızlar

son harfiyle ünlü bulmaca başlıyorum_kıraç :rules:
  2. Hadi Melekler Çine Safariye Gidiyoruz.

Hadi Melekler Çine Safariye Gidiyoruz.

Selam arkadaşlarım sitemizin hizmetini sizler ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız . Tüm melekleri Çin'e safariye götürüyoruz. Aşağıdaki şekilde olacaksınız :D Tüm ücretler bizdeeeen :D:D Eveeet Hadi Gelmek isteyenler yazsın :D:D
  3. Hadi kızlar sigarayı bırakalım

Hadi kızlar sigarayı bırakalım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kızlar hadi Rep verelimmm!!

Kızlar hadi Rep verelimmm!!

Selam kızlar burada güzel,emek verilerek yapılan harika konularımız,paylaşımlarımız oluyor bildiğiniz üzere fakat bu aralar kafama şu rep verme olayı takıldı.:tik:Sizler rep butonunu kullanıp mesajları,konuları değerlendiriyor musunuz? Forumumuzda konu veya mesaj değerlendirmesi yapıyormusunuz? :hmm:Sanki beğendiğimz konuları,cevapları değerlendirmiyoruz yada aklımıza gelmiyormuş gibi geliyor...

Sayfayı Paylaş