gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana da yardım ederseniz çok sevinecem. Ben hafıza kartımı pcye takıyorum biçimlendir diyorum ama hata veriyor. Ne yapacam şimdi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Takmak istediğiniz kart nasıl ve ne tür bir kart öncelikle bu önemli.bazı kartlar için Adaptör gerekiyor. Misal Mini SD kartlar o slota takman için adaptör gerekebilir. Oraya toz kaçmasını önlemek için bir dummy card koyulur o kart değildir sadece o girişi temsil eden bir plastiktir. Oraya kart koymak için elinizdeki kartın uygun dönüştürücüsüyle takmanız gerekir
    sağ tıklayarak biçimlendir diyebilirsiniz.

kızlar hafıza kartını nasıl biçimlendirebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siteye kızdı üyelerin kart bilgilerini çaldı

Siteye kızdı üyelerin kart bilgilerini çaldı

Bir arkadaşlık sitesi üyesi olan 17 yaşındaki Emin K., site üyelerinden yaklaşık 60 bin kişinin kredi kartı bilgilerini çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı. Kart bilgilerini 'hacker'larla paylaşan K.'nın ifadesinde, "Sitedekilerin hepsinin erkek olduğunu anlayınca onlara bir ders vermek istedim" dediği öğrenildi. Yüzbinlerce üyeye sahip bir arkadaşlık sitesi yöneticilerinin,...
  2. SD veya CF hafıza kartlarınızı Harddisk olarak kullanın ; SD/CF to IDE adaptörleri

SD veya CF hafıza kartlarınızı Harddisk olarak kullanın ; SD/CF to IDE adaptörleri

Hafıza kartları ister SD olsun ister CF herhangi bir mekanik bileşen içermedikleri ve bilgiyi enerji kesildikten sonra dahi saklayabilmeleri ile çalışma mantığı ve kullanım alanları açısından benzerlikler gösterirler. Hafıza kartları, taşınabilir sabitdisklere göre darbeye karşı daha dayanıklıdırlar ve sistemden daha az enerji çekerler. Anlık aktarılabilecek bilgi miktarı az olsada, bilgiye...
  3. Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

hafıza nasıl kaybedilir kalp krizi sonrası hafıza kaybı Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum....
  4. Hafıza kartları oyunu

Hafıza kartları oyunu

http://www.e-oyunlar.com/hafizakartlari.htm Aynı kartları bulup açtırıyoruz iyi eylenceler.... :amigo:
  5. hafıza kartının şifresini nasıl kırabilirim ?

hafıza kartının şifresini nasıl kırabilirim ?

Arkadaşım telefonundaki hafıza kartının şifresini unutmuş.Acaba bu şifreyi nasıl kırabiliriz? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Sayfayı Paylaş