gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

kızlar için kemerler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

kız çocuk kemerleri, modelleri, fiyat ayrıntıları burda
    süslü kızlarımıza süslüü kemerler:d kendi kızımdan biliyorumm kemer diye başımı yedii ne bulsa kemer niyetine geçiriyodu beline:D:D işte kızlar için LCW marka kemer çeşitleri

ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayabilirsiniz

kızlar için kemerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kemer

kemer

altın kemer modelleri altin modelleri Kemer Bele takılan kemer çeyiz ve zineti olan çocuk sahibi kadına, mal ve süs eşyasına, Kendisine kemer verildiğini görmek mala, evlada ve uzun ömre, Kemerin her çeşidi sevinç ve sürura, muradına ermeye, kadın için hayırlı kocaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınızz; Bina Kemeri.)Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı...
  2. Özel Altın Kemer Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Altın Kemer Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Bergama Adres: İslamsaray Mahallesi Egemen Sokak No:28...
  3. Hamileler İçin Emniyet Kemeri

Hamileler İçin Emniyet Kemeri

Hamileler İçin Emniyet Kemeri Kullanımı, Artık hamileleler de rahatlıkla emniyet kemeri kullanabilecek. ABD'li bir şirket tarafından geliştirilen Maternity Seat Belt (MSB) isimli donanım sayesinde hem rahat bir sürüş ortamı hem de kaza anında uygulanan baskı sonucu bebeğin zarar görmesi engellenmiş oluyor. Emniyet kemerinin karın bölgesi üzerine yaptığı baskı rahatsız bir sürüşe...
  4. Gelinlikler İçin Kuşak ve Kemer Modelleri

Gelinlikler İçin Kuşak ve Kemer Modelleri

gelinlik kemer modelleri gelinlik kuşak modelleri Sevgili melekler, kemer ve kuşaklar kadınların bel kıvrımını ortaya çıkaran, ince bele vurgu yapan zarif birer aksesuardır. Her yaşa, her zevke uygun bir şekilde tasarlanan bu şık aksesuar gelinlik modelleri için de kullanılıyor. Özellikle tercih edilen taşlı modeller yanında en çok kullanılan materyal saten. Biz de bu konumuzda değişik...
  5. emniyet kemerinin hayatımız için önemi hakkında bilgi

emniyet kemerinin hayatımız için önemi hakkında bilgi

Merhaba. Emniyet kemerinin hayatımızdaki önemiyle ilgili bir kompozisyon yazıyorum ama bir yerde tıkandım kaldım.Eğer bana yardım edebilirseniz kompozisyonumu tamamlayabilirim. Aklınızdakileri yazarmısınız lütfen ? :)

Sayfayı Paylaş