gebe
  1. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43

kızlar ivana sert yeni zayıflama exrejeli kullanan varmı

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında suzuu tarafından paylaşıldı.

exra jel kullananlar varmı

kızlar ivana sert yeni zayıflama exrejeli kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İvana Sert Foto resimleri

İvana Sert Foto resimleri

ivana sert ivana sert ayak ıvana fotoları ayakları Herkes tarafından merak edilen ivana sert e ait resimler arkadaşlarım :)
  2. ivana sert kaç yaşında

ivana sert kaç yaşında

ivana sert yaş ivana sert kaç yaşında kaç doğumlu yaşı kac yasinda ivana sert kaç yaşında
  3. İvana Sert İstanbul'daymış!

İvana Sert İstanbul'daymış!

ivana sert, yurdal sert, aldattı mı, yurtdışına gitti mi, neredeler, ayrılacaklar mı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz günlerde eşi YURDAL SERT'İN BİR ESMERLE EĞLENME FOTOLARI basında yayınlandıktan sonra ,o sinirle yurtdışına gittiği söylenen İvana Sert İstanbul'da ortaya çıktı melekler! Sert oğluyla Kanyon'da geziyordu ve çok mutlu görünüyordu..
  4. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  5. İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

İvana Sert Soyadını Kullanabilecek !

Modacı İvana Sert, geçen yıl boşandığı Yurdal Sert'in soyadını kullanmak için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme, Yurdal Sert'in bu isteğini onaylamamasına rağmen talebi uygun gördü. Sert olan soyadını kullanmasını karara bağladı. Ancak Yurdal Sert, yerel mahkemenin verdiği Sert soyadını kullanma kararını temyiz etti. Modacının, soyadını kullanırken gerekli özeni göstermediğini ve kendisine...

Sayfayı Paylaş