gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Kıl Dönmesi Hangi Doktor Bakar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kıl Dönmesi Hangi Doktor Bakar lütfen cevap verin kıl dönmesi için dr gitcem ama hangi bölüme gidecem bilmiyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıl Dönmesi İçin;
    Dermatoloji (Deri Hastalıkları) bölümüne gitmelisiniz.

Kızlar Kıl Dönmesi Hangi Doktor Bakar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıl dönmesi

Kıl dönmesi

Kıl dönmesi, kılların kuyruk sokumu ve nadiren göbekte cilt altına geçip yara, abse ve fistül oluşturmasıdır. Kıl dönmesi, yani DERMOİD KİST veya PİLONİDAL SİNÜS, cilt altı kıl yuvası demektir. Sırt ve baştan dökülen kılların kuyruk sokumundaki iki kaba et arasında, kıllı ve terli oluğa takılıp sürtünmelerle oluğun en dibindeki ter bezi deliklerinden vida gibi dönerek cilt altı yağ dokusu...
  2. Hangi hastalığa hangi bölüm hangi doktor bakar

Hangi hastalığa hangi bölüm hangi doktor bakar

Hangi Doktora Muayene Olmalıyım hangi hastalığa hangi bölüm bakar hangi hastalığa hangi doktor bakar Aramızda mutlaka hastalıığ için hangi bölüme gideceğini bilmeyen arkadaşalrımız olmuştur. İşte o arkadaşalrımız için, bu yazımızda hangi hastalığa hastane hangi bölüm bakar konu alıyoruz Melek'lerim. Dahiliye (İç Hastalıkları) : * Ağız kuruluğu * Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı)...
  3. Arkadaşlar Kıl Dönmesi Hangi Bölüm Bakar

Arkadaşlar Kıl Dönmesi Hangi Bölüm Bakar

Kıl Dönmesi Hangi Bölüm Bakar , abimde kıl dönmesi var dr götüreceğiz de acaba hangi bölüm bakar hangi dr götürsek?
  4. Kıl Dönmesi Hakkında Bilgi...Kıl Dönmesi Sebepleri...Kıl Dönmesi Tedavisi...

Kıl Dönmesi Hakkında Bilgi...Kıl Dönmesi Sebepleri...Kıl Dönmesi Tedavisi...

Kıl Dönmesi Sebepleri Kıl Dönmesi Tedavisi Kıl dönmesi bir yandan zor hemde rahatsız edici sosyal açıdan bizi engelleyen bir hastalıktır...erken teşhis önemlidir...Genellikle kuyruk sokumu denilen yerde cıkmaktadır...Şimdi gelin beraber hastalığın belirtilerine tedavi yöntemlerine bir göz atalım....Sizlere Ahmet Marankinin Kıl Dönmesi için soğan tedavisi konusunu da paylaşıyorum.......
  5. Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer lütfen bu konuda bir öneriniz varsa bana yazın başım bu kıl dönmesi lekeleriyle dertte bacaklarım berbat görünüyor kısa giyemiyorum lütfen yardım edin!

Sayfayı Paylaş