gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

hani nerdeymiş cici anne adayları bakayım..:bebem:bebeğiniz kızmı yoksa erkekmi..olcak..bu sene bana sanki kız bebek senesi gibi geliyor kime sorsam kızım olcak diyor...sizde durum nasıl.. [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mayıs 2012
Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile anne adaylarına ciciler

hamile anne adaylarına ciciler

Hamile anne adayları bu uzun ve bekleyişli zamanda o koca 9 ay da üzerinize giyibileceğiniz en güzel ciciler burda:)
  2. Hamile Anne adayları için

Hamile Anne adayları için

Hastane odasının süslenmesi... Aslında bu iş babaların işi ama hamişler sizler eşlerinize önderlik edin ve hastanedeki odanızın süslenmesi için şimdiden hazırlıklara başlayın... Bebeğinizi süslü püslü odalarda kaşılayın .. Ona ne kadar değer verdiğinizi ilk anlardan anlasın... Belki bazılarımıza saçma gelebilir ama bence çok hoş bir düzenleme hem dogum yapan anneye moral pozitif düşünce hemde...
  3. Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

gebelikte psikoloji,gebelikte psikolojik durum, Annelik duygusu ve gebe kalmak bir kadının başına gelebilcek en güzel olaylardan bir tanesidir.Bir kadın gebe olduğunu öğrendiğin ilk andan itibaren kendisinde psikolojık değişimler yaşanmaya başlar..Stres,sıkıntı ve ilk heyecan hepsi bir arada ruhsal durumumuzu etkiler. Öncelikle kendini bu duruma yani yaşadığı heycana hazırlamaya...
  4. Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

hamile kalma,hamile kalmak, Hamile anne adayları burada toplansın bakalım aramızda bu sene ne kadar hamile var ve gebeliğinizin şuan kaçıncı ayın dasınız doğuma ne kadar var burada konuşalım hemde tüm hamiş melekleri bu konuda görelim tanıma fırsatı bulalım aramızda yeni hamile kalmış meleklerde vardır belki tecrübelerinizi onlara da anlatın hadi tüm melekler sizleri bekliyorum NEREDE SİNİZ?...
  5. Kim Kardashian Hamile

Kim Kardashian Hamile

Bu konu Kim Kardashian ile ilgili hamilelik haberine yer vermektedir. Dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian artık bebek sahibi olmak için gün sayıyor. Ünlü anneler furyasına 2013 yılın da katılacak olan Kim Kardashian kimdir öncelikle sizlere konu ile ilgili biyografini bilgilerini ve ardındanda Kim Kardashian'ın hamilelik haberine yer veriyorum. Kim Kardashian tam ismi Kimberly Noel Kim...

Sayfayı Paylaş