gebe
  1. pelintigli

pelintigli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Kınama 1 ay kaldı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında pelintigli tarafından paylaşıldı.

merhaba gelinligi hallettim hersey tamam ama bindallı yı hala alamadım gecen hafta kapalıcarsıya gittim orda buldum ama karar veremiyorum yardımcı olun bana burdan hangisini almamı tavsiye edersiniz adam carsıdakilere gore yarı fiyat veriyor =) http://www.dilektextil.com/
    bide buraya nasıl resim konuyor onu anlamadım sacma oldu

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Keşke resim koysaydınız :) Hangi linkteki hangi kıyafet ise bize bildirin onun resmini biz atarız buraya. Bindallımı alacaksınız kaftan mı ne alacaksınız ?

Kızlar Kınama 1 ay kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 saatiniz kaldı(mutlaka okumalısınız)

1 saatiniz kaldı(mutlaka okumalısınız)

Acil servisteydim. Mesleğe yeni başlamanın heyecan ve zevkini yaşıyor, 'doktor bey' hitabına alışmaya çalışıyordum. Her büyük hastahanenin acil servisinde olduğu gibi, burada da nöbet hareketli geçiyordu. Tecrübeli uzman hekimlerin yanında, bana pek sorumluluk düşmüyordu. Ben sadece olup bitenleri dikkatlice izleyerek tecrübe kazanmaya çalışıyordum. Saat gecenin bir buçuğuydu. İki bayan,...
  2. Ölüme 1 Dakika Kala

Ölüme 1 Dakika Kala

giyotin korkunç . _-ÖLüMe 1 DaKiKa KaLa-_ Hapishanede on iki yıl geçiren bir adam tanırım.Üzerine kirizler gelirdi.Bir çocuk gibi hüngür hüngğr ağladığını gördüm.Hatta bir gün İNTİHARA bile kalkıştı.Hapishanede ki hayatı çok kötüymüş,ama bu,hiç kuşkusuz o denlide değersiz değil.Orada örümcek ve pencerenin altında büyüyen bir ağaçtan başka tanıdığı da olmamış...Fakat size geçen yıl...
  3. 1 Ayda Selülit Tedavisi

1 Ayda Selülit Tedavisi

1 ayda sıkılaşma Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksekokulu Cilt Bakımı ve Güzellik Programı’nda uygulanan yöntemle 1 ayda selülit bulunan bölgede 4 cm incelme sağlanıyor. Öğretim Görevlisi Nursel Altunkaynak ANKA’ya yaptığı açıklamada kan dolaşımı bozukluğuna yol açarak, bacaklarda ağrı ve halsizliğe de neden olan selülitin, uygulanan programla ortadan kaldırıldığını açıkladı. Nursel...
  4. 1. olarak Finale kaldık

1. olarak Finale kaldık

evet sevgili melekler Hadise ile gurur duyuyoruz yarıfinalde bizi birinci sıraya taşıdı bu başarısı final elemesinde de devam eder inşallah...... TÜRKİYE FİNALDE! TÜRKİYE, HADİSE'NİN 'DÜM TEK TEK' ŞARKISIYLA FİNALE KALMAYA HAK KAZANDI. Eurovision 2009'un ilk yarıfinalinde yarışan Türkiye, Hadise'nin 'Düm Tek Tek' şarkısıyla 18 ülkeden sadece 10 ülkenin katılmaya hak kazandığı finale gitmeye...
  5. SoN 1 SaaTiN KaLSa...??

SoN 1 SaaTiN KaLSa...??

son 1 saatiniz kalsa napardınız son 1 saatiniz kalsa ne yapardınız meleklerim bilmiyorum denk geldi mi sizede,çok güzel,çok anlamlı bi video izlemiştim netten.beni tanıyan tanır 'hayat boş' der dururum,çok genç yaşta bi akrabamızı kaybettik,o ölüm beni öyle etkiledi ki işte bu yüzden herşey okadar boş o kadar yalan geliyor... hayat kısa belki tahminimizden de kısa.izlediğim videonun yazısını...

Sayfayı Paylaş