gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

kızlar komik bulduğunuz videoları paylasalımmı ne dersiniz

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

kızlar ben ekleyecektim bi hata oldu sanırım video kopyalanmıyor sizler ekleye bilirseniz güzel olur aslında:sigara:

Son düzenleme: 13 Mart 2011
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ay bu bebişler ne tatlı :) Hele de o kapı arkasına tulumundan asılmış olan ve seccade üzerinde şaşkın poz veren bebişe bayıldım:) Müzikte bir harika, fıkıf fıkır tam neşelik olmuş :) Paylaşımın için tşkler kraliçem:)

kraliçearı bunu beğendi.
  4. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    çok güzeller yaaa emeğine sağlık kraliçem

kraliçearı bunu beğendi.
  5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    bişey değil sekerim

6. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    teşekürler canım

7. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  8. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
kızlar komik bulduğunuz videoları paylasalımmı ne dersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Bulduğumuz Şeyler

Komik Bulduğumuz Şeyler

kadınların açık yerlerini çekme oyunu Komik Bulduğumuz Şeyler Hemen hemen kadınların tamamına yakınını kahkahalara boğan şeyler.. 1- Kendini komik olarak nitelendiren kadınların oranı yüzde 85. 2- Standart kadının mizah anlayışı 'Alaycı olmak'. 3- Gülmekten altına kaçıranların oranı yüzde 47. 4- E-posta ve mesajlarda kahkaha ifadesini kullanmadan edemeyenlerin oranı yüzde 74. 5-...
  2. Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur, vur yada patlat .. herneyse... Ben hala bunu anlamış değilim durup dururken Atatürk neden böyle birşey desin demi :d Aklıma geldi otobüsteyken tüm yol boyunca bunu düşündüm böyle birşey kesin yok yok ama nerden çıktı bu söz dedim ve araştırdım.. -İlkokul sıralarında pek sıklıkla söylenen bir tekerleme. -Atatürk ün böyle bir şey...
  3. Komik Hayvan Videoları

Komik Hayvan Videoları

Komik hayvan, video, videosu, videolar, videoları izlemek isteyenler için en güzelleri burada melekler. Hayvanların bazı yönleri öyle komiktir ki en usta komedyenleri bile geçerler bazen. Ben özellikle kedilere çok gülerim. O marur görüntülerinin altında aslında tam bir şebek yatar. Gururla ilerlerken birden ayağı kayıp düşen bir kedi kadar komik başka ne olabilir ki. Ben çok güldüm...
  4. yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar  ???

yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar ???

​haba kızlar ne var ne yokkk yılbaşı geliooo yenilenmek süper olur değil miii Yeni bir yıla nasıl girersekkk devamı da öle gelirmis öle der eskiler Eeeee ne duruoruz o zaman yenilenme zamanı geldi çattı bnmle beraber 4.5 haftalık yenilenme ve zayıflama kampına girmek istermisiniz Burada olmak isteyenler hedefleri ile beraber nicklerini yazsınnn lütfen KURALLAR ; Düzenli olarak her...
  5. Komik kedi videoları görüntüleri gifleri

Komik kedi videoları görüntüleri gifleri

komik kedi videoları görüntüleri gifleri Off kediler off kediler. Bakarken konu açarken güldürdüler ömmmrümü yediler :) Melişlerim sizler için birbirinden görülmedik ve gerçekten komik kedi ifleri yayınlıyorum. Bakınca biraz olsun yüzünüzde tebessüme neden olacak. Tamam belki çok uzun sürmeyecek gülmeniz amayinede güleceksiniz tebessüm edeceksiniz... Bu günlerde en azından benim gülmeye ve...

Sayfayı Paylaş