gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zakkum anason şarkı sözü sözleri burada arkadaşlar. Sezona damgasını vuran bir şarkı ile karşınızdayım Melek'ler:D Zakkum Anason şarkı sözleri paylaşmadan önce, sizlere geçtiğimiz günlerde Zakkum 2011 albümü hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Yılın şarkılarına damgasını vuran Zakkkum şarkıları dillere edestan oldu, "Benle kal" diyen Zakkum, şimdi de "dokunsalar ağlayacaksın" diyor Anason şarkısında. Her şarkısı yüreğin en derinlerine işlenen Zakkum röportajını da sizlere hatırlarmak istiyoruz Melek'ler. Çünkü beğenerek takip ettiğiniz, keyifle dinlediğiniz Zakkum hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz:) Biz de ne kadar çok şey istiyoruz değil mi? :A Ama tamamen eğitim için sizin için :A:A [​IMG]

Dokunsalar ağlayacaksın
    Ama hiç dokunmuyorlar
    Biçare bakan gözlerin bırak kanasın
    Gücüne gitsin şarkılar

Anason kokarken sofralar
    Yaşlandırıyor seni aynalar
    Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar

Aklın ilk göz ağrısında
    Hatırlıyor mu seni hala
    Dikiş tutmayan bu büyük yara
    Bazı geceler kanıyor hala

Anason kokarken sofralar
    Yaşlandırıyor seni aynalar
    Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar

Sessizce aktı gitti yıllar,
    Seni hiç uyandırmadan,
    Ve bir sabah uyandığında,
    Kalmışsın tek başına.

Kızlar koşun Zakkum Anason şarkı sözü burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  2. Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü istiyorum biriniz Rüzgar Kızımız şarkı sözlerini ekleyiniz
  3. Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Yalın Kalpten Dudağa Başarılı şarkıcı Yalın 'ın seslendirdiği Kalpten Dudağa şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Kalpten Dudağa Bi cesaret geliver yanıma Öyke bir anda olur olur Olur mu olur Korkunun ecele faydası eğer aşksa Olur olur güzelde olur Süslemeden düşünmeden Kalpten dudağa öyle saf Akla hiç değmeden Asaletin kabul yine sende dursun Varsa...
  4. Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözleri Az önce sizlerle Cemil DemirBakan Aşk Diye Buna Derler şarkı sözlerini paylaşmıştık. Şimdi de ünlü solistin yine sevilen parçalarından olan Gölgeni Ateşte şarkısı sözlerini paylaşıyor ve bizden Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte şarkı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Tüm aşka dair...
  5. Cemil Demirbakan'dan Bıraktım Şarkısının Sözleri Burada

Cemil Demirbakan'dan Bıraktım Şarkısının Sözleri Burada

Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözü Sevgili melekler, bir dönem Yüksek Sadakat grubunda müzik yapan Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözleri ile karşınızdayız... Kırılınca nar idim yüreğinde har idim, Kışına bahar idim beni yele bıraktın. Beni azgın sellere beni tozan yellere, Failsiz hükümlere bir sıfatsız bıraktın. Bir avuç darı gibi...

Sayfayı Paylaş