gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kizlar laf atsaydi ne derlerdi?

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Traş köpüğün olayın sür yüzüne gezdir beni (fantazi kızı)

Yazdığın kalem olayım kullan kullan at beni ( kültürlü kız)

Attığın tokata hedef olayım vur vur kızart beni (mazoşit kız)

Altındaki araba olayım 5 vitesten debriyajsız 1 e düşür beni ( araba düşkünü kız)

Cüzdanındaki kredi kartı olayım post makinasına sok sok çıkar beni ( maddiyatcı kız)

Birandaki köpük olayım fökürtede fökürdete götür beni (alkolik kız)

Hay allam ya :zuha:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kizlar laf atsaydi ne derlerdi?

Allahım iyiki kızlar laf atmiyor :zuha:

Kizlar laf atsaydi ne derlerdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  3. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  4. kizlar ne hediyesi alsam ?????

kizlar ne hediyesi alsam ?????

cok farkli hediye ne hediye alsam hediye ne alsam. Sevgili melekler 12 yasinda citir bir kizin dogum gününe davetliyim ne alsam bir türlü karar veremedim hediye konusunda fikirlerinize ihtiyacim var simdiden coooook tesekkürler :oppucuk:
  5. Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu

Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu

Benim sag yumurtalikda olustu bebisim yumurtlama gununu hesap ettim erkek olsun diye tabi hersey Allah dan dualar ettim ama sebebinide islemek istedim sizin erkek bebek bekleyen anneler bulantilar nezaman basladi yada belirtileriniz nelerdi lutfen yardimci olurmusunuz

Sayfayı Paylaş