gebe
  1. Sunterra

Sunterra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

kızlar lütfen yardım!!!!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Sunterra tarafından paylaşıldı.

Merhaba aranıza yeni katıldım. 4 ay önce kalp atışı duyulmamasından ötürü bebeğimi kaybettim. Şimdi adetimi 4 gün geçti fakat sağ bacağıma kalçamdan inen bir ağrım var, sizce normal mi? Gene aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle geçmiş olsun ama psikolojini sağlam tutmanı öneririm tamam kötü bir talihsizlik sonucu bebeğini kaybettin Allah kimseye göstermesin ama diğerleride hep böyle olacak diye kendini sakın şartlandırma.. Birçok kişinin başına gelen bir olayı yaşamışsın ama eminim ki bundan sonra gayet sağlıklı bir hamilelik geçireceksin ;)

Sunterra bunu beğendi.
  3. Sunterra

Sunterra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim inşAllah:)

MaWiM bunu beğendi.
kızlar lütfen yardım!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. lütfen yardım kızlar....

lütfen yardım kızlar....

transfer sonrası kahverengi akıntı melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...
  3. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  4. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş