gebe
  1. dilek86

dilek86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kizlar napicagimi sasirdim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında dilek86 tarafından paylaşıldı.

benim derdim esimle durmadan beni asaliyo sen kilolusun iste ne bu boyle seni begenmiyorun her ikinci lafindan sonra kilolarima geliyo laf elimden geldikce kilo vermeye calisiyorum ama olmuyo esim boyle yaptikca daha cok yiyiorum bana neler oluyo anlamiyorum evlendigim zaman zayiftim kabul ediyorum hamilik filan derken baya kilo aldim simdi vermeye calisiyorum neden boyle yapiyo anlamyiorumbenden midesi bulaniyomus daha soyleyemedigim bir suru sey solyuyo sonra ozur diliyo napicagimi sasirdim yardim edin kizlar bana :cry:

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kizlar napicagimi sasirdim
    uzuldum arkadasim kolay degil..........ama seven bi insaninda bu sekilde konusmasi cok acayibime gitti tamam ona gore kilolu olabilirsin ama bunu soylemenin bi adabi olmali sevdigini oldugu gibi kabul etmeli insan bence esini karsina al ve konus sanki bana derdi baskaymis gibi geldi...sende kendini fazla uzme cocugunu dusun,,,herseyin hayirlisi olsun...mutluluklar dilerim......

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

slm canim,,bende cok üzüldüm inan
    ama bu durumda sadece sen degilsin bnm bir arkadasinda ayni basindan gecti bu olay kilo derdi

bence erkekler kavga etmek icin bahane ariyor valla bazilari tabiki
    sende hic kafana takma sana istedigini desin eger bunun icin kavga edecek seni birakacaksa biraksin

sen onun esiisn sevdigisin namususunn seni bu kadar basit gereksiz seylerle kirmamali üzmemeli ama ne yazikki varkinda degil umarinm gün gelecek hatasini anlayacak sen onu kendi halinde birak

osana deigi zamanda hic üzüllme takma yemegine bak canim,kendileri kilo olduklari zaman biz bisey demiyouzda bizler kilolu olunca masaallahlari var aldirma canim,keyfine bak,sakin bukadar basit bisey icinde uzulme birak ouzulsun ,,sevgiler canim

4. dilek86

dilek86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

haklisinm cnm benim esimde kilolu ama kendi kilsunu gormuyo sadece benimkini goruyo herseyi zamana biraktim bakalim hayirlisi

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok üzüldüm yazdıklarına.Daha yaşın çok genç,böyle şeyleri kafana takıp üzme kendini.Hepimizin böyle kilo sorunları yaşadığımız dönemler olmuştur helede doğumlardan sonra.Kilo işini eşin için bir sorun olarak görme,sağlık için düşün..İlerki yaşlarda vermek çok zor helede yerleşen kilolar sorun oluyor.Biraz yediklerine dikkat et,biraz hareket,spor en kısa zamanda eski haline döneceğine eminim.Her şeyin başı sağlık,çocuğun ve kendin için dikkat et sağlığına..Eşinde bu durumu anlayışla karşılıycaktır,üzülme..

6. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cnm bende çok üzüldüm yazdıklarına ama hayat inan ki herseye ragmen çok güzel esini karsına al ve şikayetlerini o sana nsl anlatıyosa sende anlat konusarak ortak bi nokta bulabilirsiniz bence sana simdiden allah kolaylık versin cnm

7. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım birde farklı bir pencereden olayı ele alalım seni rahatlatmak adınaa..evet eşin kilolarındn fazlasıyla rahatsız ve bunu bu şekilde midem bulanıyor falan diyerek anlatıyoki senin üzerinde etkisi olsun söylediklerinin sen atağa geç diye vede eşin seni sevmese illede senin görmek istediği bir vücutta olmanıda istemez yani farklı arayışlarada girer canım bnm görüyoruz çevrede.onun için eşini karşına al ve bu durumdan rahatsız olduğunu anlatmanın yolunun bu olmadığını daha güzek şeyler söyleyerek seni ikna etmesi gerektiğini söyle ayrıcada vermek istediğini söylüyosun ama veremiyorum diyosun eşine bunuda söyle üstüme geldiğin için ters tepki yapıyor de ve yine şimdi zayıflamanın birsürü yolu var .bn mesela kilolu diilim ama balık etli sayılırım bn birass zayıflıyım eşim eşim çirkinleştin der banada.onun için erkekler eşlerini hep istedikleri gibi görmek isterler,çünki onlar bencil

8. asi deniz

asi deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kizlar napicagimi sasirdim

canım ona inat hırs yap zayıflamaya çalış kilo verilmeyecek birşey değil senin içinde iyi olur vereceğine inanıyorum kocan için değil kendin için ver kiloları onu utandır malesef erkeklerimiz böyle düşüncesiz kırıcı ona inat zayıfla yanındayız

9. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

canım bence tek sorun kilo diilldir. aklında başka seyler vardır onun..
    sende biraz gayret et zayıflamaya çallışş .. en kısa sürede sorunlarından kurtulursun umarımm..

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bende fırsat buldukça yürüyüş yapmanı öneririm. inan mütfiş faydası oluyor. ama 20 dk az yaparsan ancak vücut ısınıyor. en en az hiç yapmassan 20 dk geçecek şekilde yapman lazım canım. şimdiden başarılar sana. benimkide seni rüyamda zayıf manken gibi görüyorum dedi birgün. fazlada kilolu değildim. hastalığımdan dolayı serum takmışlardı ödem oldu yani. çok üzüldüm. ve dietisyenle çalışmaya başladım. ilk önerdiği şey bu yürüyüş oldu canım. sonra sabah kahvaltını güzel yap. öğlende sebze akşam yemeği çok hafif yap. saat 7 den sonrada tehlikeli şeyler ağzına sürme. kolay gelsinnn:)

11. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım senın yapacagın tek sey onu duyma solesın dursun..sen rahatla ve yavas yavas yemegı kes.hatta ekmegı kes...ınan faydasını goreceksın..sen uzulme..mıdesı bulanıyormus..zayıflayınca sende ona aynı muameleyı yap...sen üzülme yaa...zman bırak am kesın dedıgım gıbı ılk ekmegı kes..allah yardımcın olsun..oda afedersın hıc mı halden anlamıyor..doğumdan sonra normal bısey....valla cok sınırımı bozdu..emegıne saglık

12. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım; stresli insan çok yemek yer.tabi elinde olmadan.ben olsam sofraya stressiz oturmaya çalışırdım.ya da stresliyken oturmazdım.sonra bunu bir programa bağlamak için de diyetisyenime uğrardım.sonra ipleri elimde tutmaya çalışırım.ben ne kadar yumuşarsam o, o kadar sertleşir die düşünürdüm.ama hani sevgiyi de ihmal etmezdim.hakaretlere gelince,kulak asmazsam durum daha da kötüleşir die düşünürdüm.yumuşak tonla bana hakaret etmemesi gerektiğini söylerdim.
    tehditle veya tehdite yakın cümlelerle işim olmazdı.

kizlar napicagimi sasirdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selam Kizlar

Selam Kizlar

selam kızlar size izmirden sesleniorum benim yerimi ayırın çünkü geldimm burdayım
  2. böceklerin sasirtan ozellikleri

böceklerin sasirtan ozellikleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ahh kizlar vahh kizlar

Ahh kizlar vahh kizlar

aaa gördün mü bak bana baktı - sana bakmadı o arka sıradan seslendiler alilere bakıo - hayır bana baktı biliom o da beni sevio. Zaten sabah okulun kapısında karşılaştık bana günaydın dedi - eee? - e si sevio işte ben biliom Daha sonra durumları iyice kötüleşir ve aşık olduklarını zannettikleri adamın her adımına bi anlam yüklemeye başlarlar - Hiiii duydun mu bana canım dedi - Duydum da o...
  4. napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

ya hic derdimi anlaticagim birisi yok .. dostlar, arkadaslar derseniz onlar anca kendi dertleri falan olunca geliyorlar bana ama benim biseyim olsun niyese hep isleri cikiyor .. aslinda ben okadar sabirli bir insanim ki .. daha 20 yasindayim ve su 2 sene önce benim basima neler geldi neler .. saysam roman yazarim herhalde .. bana biraz tuhaf geliyor simdi bunlari buraya yazmak cünki...
  5. Merhaba Kizlar :)

Merhaba Kizlar :)

herkezee merhabaaa :) ben idil yurt disinda yasiyorum araniza yeni katildim :)

Sayfayı Paylaş