kizlar napicagimi sasirdim

dilek86

Yeni Üye
Üye
kizlar napicagimi sasirdim
benim derdim esimle durmadan beni asaliyo sen kilolusun iste ne bu boyle seni begenmiyorun her ikinci lafindan sonra kilolarima geliyo laf elimden geldikce kilo vermeye calisiyorum ama olmuyo esim boyle yaptikca daha cok yiyiorum bana neler oluyo anlamiyorum evlendigim zaman zayiftim kabul ediyorum hamilik filan derken baya kilo aldim simdi vermeye calisiyorum neden boyle yapiyo anlamyiorumbenden midesi bulaniyomus daha soyleyemedigim bir suru sey solyuyo sonra ozur diliyo napicagimi sasirdim yardim edin kizlar bana :cry:

Ce: kizlar napicagimi sasirdim

uzuldum arkadasim kolay degil..........ama seven bi insaninda bu sekilde konusmasi cok acayibime gitti tamam ona gore kilolu olabilirsin ama bunu soylemenin bi adabi olmali sevdigini oldugu gibi kabul etmeli insan bence esini karsina al ve konus sanki bana derdi baskaymis gibi geldi...sende kendini fazla uzme cocugunu dusun,,,herseyin hayirlisi olsun...mutluluklar dilerim......

slm canim,,bende cok üzüldüm inan
ama bu durumda sadece sen degilsin bnm bir arkadasinda ayni basindan gecti bu olay kilo derdi

bence erkekler kavga etmek icin bahane ariyor valla bazilari tabiki
sende hic kafana takma sana istedigini desin eger bunun icin kavga edecek seni birakacaksa biraksin

sen onun esiisn sevdigisin namususunn seni bu kadar basit gereksiz seylerle kirmamali üzmemeli ama ne yazikki varkinda degil umarinm gün gelecek hatasini anlayacak sen onu kendi halinde birak

osana deigi zamanda hic üzüllme takma yemegine bak canim,kendileri kilo olduklari zaman biz bisey demiyouzda bizler kilolu olunca masaallahlari var aldirma canim,keyfine bak,sakin bukadar basit bisey icinde uzulme birak ouzulsun ,,sevgiler canim

slm canim,,bende cok üzüldüm inan
ama bu durumda sadece sen degilsin bnm bir arkadasinda ayni basindan gecti bu olay kilo derdi

bence erkekler kavga etmek icin bahane ariyor valla bazilari tabiki
sende hic kafana takma sana istedigini desin eger bunun icin kavga edecek seni birakacaksa biraksin

sen onun esiisn sevdigisin namususunn seni bu kadar basit gereksiz seylerle kirmamali üzmemeli ama ne yazikki varkinda degil umarinm gün gelecek hatasini anlayacak sen onu kendi halinde birak

osana deigi zamanda hic üzüllme takma yemegine bak canim,kendileri kilo olduklari zaman biz bisey demiyouzda bizler kilolu olunca masaallahlari var aldirma canim,keyfine bak,sakin bukadar basit bisey icinde uzulme birak ouzulsun ,,sevgiler canim
haklisinm cnm benim esimde kilolu ama kendi kilsunu gormuyo sadece benimkini goruyo herseyi zamana biraktim bakalim hayirlisi

Canım çok üzüldüm yazdıklarına.Daha yaşın çok genç,böyle şeyleri kafana takıp üzme kendini.Hepimizin böyle kilo sorunları yaşadığımız dönemler olmuştur helede doğumlardan sonra.Kilo işini eşin için bir sorun olarak görme,sağlık için düşün..İlerki yaşlarda vermek çok zor helede yerleşen kilolar sorun oluyor.Biraz yediklerine dikkat et,biraz hareket,spor en kısa zamanda eski haline döneceğine eminim.Her şeyin başı sağlık,çocuğun ve kendin için dikkat et sağlığına..Eşinde bu durumu anlayışla karşılıycaktır,üzülme..

cnm bende çok üzüldüm yazdıklarına ama hayat inan ki herseye ragmen çok güzel esini karsına al ve şikayetlerini o sana nsl anlatıyosa sende anlat konusarak ortak bi nokta bulabilirsiniz bence sana simdiden allah kolaylık versin cnm

ne demek senden midesi bulaniyor zayifken güzelde kilo alinca kadin cirkinmi oluyor unutmasin sen onun cocugunu dogurmak icin kilo aldin kusura bakma ama bana bu hakaretleri eden adama ben olsam dünyayi dar ederim

canım birde farklı bir pencereden olayı ele alalım seni rahatlatmak adınaa..evet eşin kilolarındn fazlasıyla rahatsız ve bunu bu şekilde midem bulanıyor falan diyerek anlatıyoki senin üzerinde etkisi olsun söylediklerinin sen atağa geç diye vede eşin seni sevmese illede senin görmek istediği bir vücutta olmanıda istemez yani farklı arayışlarada girer canım bnm görüyoruz çevrede.onun için eşini karşına al ve bu durumdan rahatsız olduğunu anlatmanın yolunun bu olmadığını daha güzek şeyler söyleyerek seni ikna etmesi gerektiğini söyle ayrıcada vermek istediğini söylüyosun ama veremiyorum diyosun eşine bunuda söyle üstüme geldiğin için ters tepki yapıyor de ve yine şimdi zayıflamanın birsürü yolu var .bn mesela kilolu diilim ama balık etli sayılırım bn birass zayıflıyım eşim eşim çirkinleştin der banada.onun için erkekler eşlerini hep istedikleri gibi görmek isterler,çünki onlar bencil

Cevap: kizlar napicagimi sasirdim

canım ona inat hırs yap zayıflamaya çalış kilo verilmeyecek birşey değil senin içinde iyi olur vereceğine inanıyorum kocan için değil kendin için ver kiloları onu utandır malesef erkeklerimiz böyle düşüncesiz kırıcı ona inat zayıfla yanındayız

Cevap: kizlar napicagimi sasirdim

canım bence tek sorun kilo diilldir. aklında başka seyler vardır onun..
sende biraz gayret et zayıflamaya çallışş .. en kısa sürede sorunlarından kurtulursun umarımm..

Geri