gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

kizlar ne hediyesi alsam ?????

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

cok farkli hediye ne hediye alsam hediye ne alsam. Sevgili melekler 12 yasinda citir bir kizin dogum gününe davetliyim ne alsam bir türlü karar veremedim hediye konusunda fikirlerinize ihtiyacim var simdiden coooook tesekkürler :oppucuk:

kizlar ne hediyesi alsam ????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar laf atsaydi ne derlerdi?

Kizlar laf atsaydi ne derlerdi?

Traş köpüğün olayın sür yüzüne gezdir beni (fantazi kızı) Yazdığın kalem olayım kullan kullan at beni ( kültürlü kız) Attığın tokata hedef olayım vur vur kızart beni (mazoşit kız) Altındaki araba olayım 5 vitesten debriyajsız 1 e düşür beni ( araba düşkünü kız) Cüzdanındaki kredi kartı olayım post makinasına sok sok çıkar beni ( maddiyatcı kız) Birandaki köpük olayım fökürtede fökürdete...
  2. Anneler Gününde ne hediyesi alalım

Anneler Gününde ne hediyesi alalım

anneler günü hediyesi ne alalım Anneler günü geliyor... Meleğin en büyüğü o, şevkatli kollarında bizleri bağrına basarak büyüten besleyen, sevgisini esirgemeyen Anne'lerimize özel, anneler günü hediyesi almak isteyen arkadaşlarım... Bakın bilginiz olsun...
  3. Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir

Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir

anneler gününde anneme ne gibi bir hediye alabilirim, lütfen yardımcı olun lütfen... aklım çok karışık yaaa.
  4. yılbaşı hediyesi olarak neler alınabilir

yılbaşı hediyesi olarak neler alınabilir

Arkadaşlar, yılbaşı geldi ve hala ben birkaç arkadaşıma hediye alamadım.Pazartesi de son fırsatım ama aklıma da birşey gelmiyorki.Sizce yılbaşında ne alınabilir hediye olarak ?
  5. ev hediyesi ne alabilirim

ev hediyesi ne alabilirim

selam melekler bir arkadaşım geçenlerde ev aldı çok yakın bir arkadaşım henüz evine gidemedim hediye alıp öyle gitmek istiyorum ev hediyesi olarak ona ne alabilirim bana önerilerde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş