gebe
  1. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

slm melekler benim adetim bu ay 4 gün gecikti.bende 4. günü test yaptim ama herzamanki gibi negatif cikti bu gün 5 gün oldu hala regl olmadim.ama sanki hamileleik belirtileri var bende karnimda yanma kasiklarimda agri regl belirtilerinin hic biri yok ama.kafam cok karisti melekler yardim edermisiniz bilginiz varsa.?

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olmuş olsaydın 5 günlük gecikmede kesinlikle çıkardı..benimki 3 günlük gcikmede çıktı...idrar testleride dogru sonuç veriyor adet geiktikten sonra....sabah aç karnına yapıyorsun dimi testi

3. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayir ögleye dogru yapmistim yemek felan yemistim yani.ac karnina oldugunu bilmiyodum ben.öle yapardam da ayni sonuc cikmaz mi ?

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yani bilemiyorum daha garanti olur en azından...bence git kan testi yaptır...ama yine diyorum hamile olsaydın 5 günlük gecikmede idrarda çıkardı..kafana taktıgın içinde psikoljik bi gecikme yaşayabilirsin..rahat ol..inş hamilesindir eger istiyorsan

5. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EVET cokkk istiyorum bebek sahibi olmayi 2 aydan beri bekliyorum ama olmuyor.bu durum beni cook üzüyor ya.ama bilgilerin icin cok teskkür ederim.artik kan testi yaptiricam bide öyle görim bari ACI GERCEGI :((

6. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

:haha:kız dur daha 2 ay olmuş benim 5 ayda oldu hiç bi problem yokken..en az bir yıl normal bacım.....anlamıyorum nie bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz....allah allah ya:yumurta:

7. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aslinda insan aklina koyunca bebek sahibi olmayi hemen olsun istiyor.belkide bu yüzden cok istiyorum hemen olsun.birazda sabirsizim ben :))ama herseyin hayirlisi olsun artik.kismet hersey :))

8. martyr

martyr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle sakin ol ben bebek hiç istemezken ihmalkarlığımızın endişesinden aynı belirtileri yaşamıştım:) hatta 5 günden fazla:) kan testini dene bi de canım

KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

YARAMAZLIK KARŞISINDA NELER YAPMALI? Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından, hatalı bir davranışı değiştirmek genellikle birkaç haftalık bir çalışmayı gerektirir. Bunun için...
  2. ne olur bana yardim edin

ne olur bana yardim edin

eşimin ilgisini nasıl çekebilirim eşimin dikkatini nasıl çekebilirim ben almanyadan cok büyük sorunum var esim türkiyeden son zamanlarda cok zitlasmaya basladik her ikimizinde ayri ayri sorunlari var piskolojimiz cok bozuldu ama en büyük sorun esimin bana karsi soguk olmasi artik SIK SIK görüsmek istemiyor msnde beni görmemek icin cok bahane buluyor hayatinda birimi var diyorum yok diyor...
  3. Yardim edin.

Yardim edin.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........
  4. ne yapmaliyim?

ne yapmaliyim?

umarim bana yardim edebilirsiniz :) ben yurtdisinda dogdum ve burda okulumu bitirip ise basladim, 24 yasindayim .. uzun bir iliskim vardi ama malesef ayrildik (annem ile babam istemediler) .. ozamanlar cok tartismalar oldu ailemle .. simdi daha iyi anliyorum annemin ve babamin erkek arkadasimi neden istemediklerini .. düsündükce iyiki olmamis diyorum .. tabi benim derdim baska :) eski...

Sayfayı Paylaş