gebe
  1. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28

kızlar oğluşum pişik oldu yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında dünüş tarafından paylaşıldı.

slm kızlar benim oğluşum pişik oldu hiç olmamıştı ilk defa oldu cikonun kremini kullanıyorum ama sizlerin bildiği varmı daha çabuk geçiren veya yapmamm gereken varsa yazarsanız sevinirim

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

margarin ya da zeytinyagı sür.hemen gececk goreceksin.kremler hikaye.

dünüş bunu beğendi.
  3. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    chicco nun kremi hiç işe yaramıyor ben memnun kalmamıştım, kızımın pişiğini geçirmemişti.

fakat nivea nın pişik kremi çok iyi, ondan başka marka almıyorum. bir de ileri derecede pişiğe bildiğimiz sana yağı çok iyi geliyormuş. deneyen arkadaşlarım kesin çözüm dediler.

çok geçmiş olsun miniğe...

dünüş bunu beğendi.
kızlar oğluşum pişik oldu yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pişik

Pişik

Bir çocuğun veya insanın üzerindeki pişik, kısmettir.
  2. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğinizdeki pişik hem onun hem de sizin uykularınızı kaçırır. Bu yüzden de pişiklere karşı bir dizi önlem almanız gerekir. Altına bez bağlanan bebeklerde sıklıkla karşılaşılan pişikler, bebekleri olduğu kadar aileleri de rahatsız eden önemli bir problemdir. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım? Kızarıklıkla başlayan pişikler, içi su dolu kabarcıklar ve açık yaralara dönüştüğünde büyük...
  3. oğluşum

oğluşum

bebişler ben aranıza yeni katıldım sorularınızı bekliyorum:)
  4. bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

Kızlar küçük bir kızım var ve o kadar özenli davranmama rağmen pişik oldu. En etkili yöntem nedir geçmesi için, ne önerirsiniz?
  5. Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :(

Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :(

Merhaba.Kızımın altını doğruğu günden bu yana sık sık açarım hatta bazen bez israf ettiğimi bile düşünürdüm .Ama buna rağmen çocuğun altı pişikten kurtulmadı.Ne yapacağımı şaşırdım. Ne tavsiye edersiniz?

Sayfayı Paylaş