gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bayanlar 1997 tarihinde kulağıma 3 delik açtırmıştım.1 tanesi kıkırdak ta olduğundan canım bayağı yandı dayanamadım ordaki küpeyi çıkardım ve bu zamana kadar da ellemedim zaten kapanmıştır diyede düşündüm.Dün azcık vazelinle orayı ovdum ve küpeyi takmaya çalıştım ve küpe girdi.Yalnız küpeyi çıkardıktan sora tekrar takınca bayağı bir zorlanıyor acıyor.Bu deliğin kapanmaması için neyapmalıyım acaba önerilerinizi bekliyorum:)

Kızlar önerilerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önerilerinizi bekliyorum...

önerilerinizi bekliyorum...

sinbo saç maşası kullananlar sevgili melekler ben şimdi kendime bi saç maşası almak istiyorum fakat hangi markanın ürününü alsam diye düşünüyorum eğer aranızda saç maşası kullananlar varsa ve memnunlarsa ürünlerinden önerebilir mi acaba?bir de benim saçlarım çok ince telli ama saç tellerim çok sık,dalgalı bukle mi yoksa daha ince bukleler mi tercih edeyim yardımcı olursanız sevinirim:)
  2. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  3. Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Sevgili melekler yeni yarışmalar açmak için sizden fikir bekliyoruz...Aklınıza gelen yarışma önerilerini bizimle paylaşın birlikte değerlendirip yeni yarışmalar açalım... M.M. Yönetimi
  4. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...
  5. yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?

Sayfayı Paylaş