gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali Fragmanları...

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali Fragmanları...

öyle bir geçer zaman ki, sezon sonu finali, 2011, fragmanları38.bölüm, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bütün diziler yavaş yavaş sezon finallerini yapıyorlar. Anlayacağınız yaz boyu dizilerin nasıl devam edeceği konusunda kafa yorup duracağız. Reyting rekortmeni dizilerden Öyle Bir Geçer Zaman Ki de bu Salı can alıcı noktalarda diziyi bırakarak tatila...
  3. Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki )

Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki )

Bu akşam yayına girecek bir bölüm var Öyle Bir geçer zamanki de... Peki kızlar size göre bugün akşama ne sonuç çıkacak. Sizce mete gerçekten öldürmüş mü öldür memiş mi ? Küçük çocuk kimi işaret ediyor.? Olay günü orada olan kamyoncunun oğlu, korktuğu için konuşamaz. Cemile, Mete’nin suçsuz olduğuna inandığı için mücadeleyi bırakmaz. Ancak Mete ısrarla Hakkı’yı kendisinin vurduğunu...
  4. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Sezon Finali Özeti 2012

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Sezon Finali Özeti 2012

Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finali 2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Odu Sevgili melekler, ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi sezon finalini yaptı ve tatile girdi. Ali Kaptanından Cemile'sine herkesin dilinde olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finali 2012 izlemeyenler için konusunu aşağıda paylaşıyoruz ..:) Ali kaptan...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Bu konu; Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin final yapacağı tarih belli oldu. Salı akşamları Kanal D ekranlarında yer alan dizi, Haziran ayında final yapacak. İşte haberin detayları... Kanal D'de salı akşamları yayınlanan,...

Sayfayı Paylaş