gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

kızlar rahim filmi çektiricem çok korkuyorum tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

ben bugün öxel bi hastanede rahim filmi çektiricem.anestezi istedim ama doktorum hiç gerek yok yeni teknikler ve malzemelerle yapıyoruz dedi.çok korkuyorum 2 saat sonra çektiricem.

2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    canım hiç korkme ben çektirdim biraz zor oluyor acımıyor desem yalan sölemiş olurumama öyle dayanılmıcak bi ağrı değil kasma kendini yeter rahat olmaya çalış canım hayırlısıyla atlat gel buraya yaz :)

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım inşallah acımaz gelince buraya yazıcam hemen :) tekniği farklı biraz falan dedi doktor sen devlettemi özeldemi çektirmiştin?nasıl bir acı neye benziyo yani?

4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ben istanbulda özel radyotom diye biyerde çektirimiştim canım arkadaşımın tavsiyesiyle çünkü gittiğim yerde yeni sistemle çekiliyomuş yani fazla ağrı hissettirmiyomuş dendi bana tabi yine ağrıdı ama insan dayanıyo yani ama yinede çok memnun kaldım çok ilgileniyolar çok beğenmiştim ağrısı sanki adet ağrısının biraz daha şiddetlisini düşün yani inşallah sonuçların güzel çıkar da hemen acısını unutuveririsin:)

esgiii bunu beğendi.
  5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ben çektirip geldim şimdi azcık dişimizi sıkmamız gerekiyo 5 dakika bile sürmedi.hemen haber veriyim dedim :) inşallah bebeğime çok yaklaşmışımdır.Rabbim isteyen herkese hepimize hayırlısıyla hamile kalmayı ve bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

seda88 bunu beğendi.
  6. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    bu arada tüplerim temiz ve açık çıktı amh testimde çok iyiymiş.sıra kocişte.Allahım inşallah onun sonuçlarıda iyi çıkar.

7. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    canım çok sevindim temiz çıkmasına benimde temiz çıkmıştı şükürler olsun inşallah bebişlerimize kavuşuruzzzz:leylek

esgiii bunu beğendi.
  8. izmir87

izmir87 Forum Okuru

slm arkadaşlar bende hsg çektirdim anestezili olarak hiçbirşey hissetmiyorsunuz emin olun korkacak bişey yok azbi tıkanıklık yada yapışıklık varsa açılıyormuş sanırım. çok şükür benimki temiz çıkmıştı.

9. kararsızz

kararsızz Forum Okuru

nasıl bır film bu ılkkez duydummmmmmmm

kızlar rahim filmi çektiricem çok korkuyorum tecrübelerinizi paylaşırmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  2. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...
  3. Kızlar Rahim Filmi HSG Nedir cevap verin

Kızlar Rahim Filmi HSG Nedir cevap verin

Rahim Filmi HSG Nedir bu konuda bilgi sahibi olan kızlar bana da bilgi verin lütfen sizi bekliyorum:S
  4. rahim filmi

rahim filmi

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn
  5. Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Gebe kalamama nedenlerinin araştırılmasında yapılması gerekli standart bir incelemedir. Sıklıkla tüplerin geçirgenliğinin incelenmesi için uygulanmaktadır. Bazen rahim şekil anomalilerinde, myom ve polip gibi hastalıkların tanısında da kullanılmaktadır. Rahim filmi, adet kanının karın boşluğuna geçmesini önlemek ve aynı zamanda muhtemel bir gebeliğe zarar vermemek için, adet kanamasının...

Sayfayı Paylaş