gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

kızlar saçların kırılganlığını alan canlılık kazandırıcı yeni bir formül buldum

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

1 su bardağı portakal suyu 1 su bardağı nar suyu içerisine birazda limon sıkıyoruz ve karıştırıyoruz birde acı badem yağı koyuyoruz bunu boş kaldıkça saçımıza uyguluyoruz bu karışım 1 ay falan gidiyor uçlara sıkıyoruz 15 20 dakka bekledikten sonra güzelce yıkıyoruz..

kızlar saçların kırılganlığını alan canlılık kazandırıcı yeni bir formül buldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğin formülü bulundu

Evliliğin formülü bulundu

Bilim adamları sonunda evliliğin de formülü buldu. Evli çiftlerin vücut dillerini ve ses tonlarını inceleyen bilim adamları yüzde 94 oranında hangi evliliğin sürüp hangisinin sürmeyeceğini belirlediklerini iddia ettiler. Uzmanlar 10 yıldan fazla bir süre yaklaşık 100 genç çifti izlemeye aldı ve evliliğin ne zaman boşanmaya doğru gittiğini anlamaya çalıştı. Araştırmacılar, yeni evlenen bir...
  2. Doğal zayıflamanın formülü bulundu

Doğal zayıflamanın formülü bulundu

Doğal zayıflamanın formülünü zaten biliyordum ama bir kez daha iyi bir şekilde öğrenmiş oldum.Artık kafamda net bir şey oluştu ve o netlik sirkenin zayıflaqtıcı olduğuna emin:) Doğal zayıflamanın formülü bulundu Zayıflamak için zayıflama ilaçlarına harcanan milyonlara ve aç kalmaya gerek yok! Doğal olarak tüketilen sirkeyle de zayıflayabilirsiniz...Japon bilim adamları yaptıkları...
  3. Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN : kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın,...
  4. Coca Colanın Nihayet Formülü Bulundu

Coca Colanın Nihayet Formülü Bulundu

coca colanın formülü kolanın formülü nedir kolanın içinde neler var Yıllardır büyük bir sır olarak saklanan ve cevabı muamma olan coca colanın formülünü bulduğunu iddia eden bir vatandaş ortalığı karıştırdı. Dünyayı ayağa kaldıran coca colanın formülü acaba gerçek mi? Georgia'da yaşayan ünlü bir kimyagerin evinden çıkan antikaları satın alan Cliff Kluge, eline geçen kutuların içinde...
  5. Sinem Kobal Yeni Bir Sevgili mi Buldu?

Sinem Kobal Yeni Bir Sevgili mi Buldu?

sinem kobal, sinem kobalın sevgilisi, sinem kobalın yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir birlikte olan ve tüm ayrılık haberlerine karşılık nişan yzüklerini dahi takan ünlü çift Arda Turan ve Sinem Kobal bildiğiniz üzere ayrılmışlardı. Bir süre magazine açıklama yapmayan Kobal ve Turan'dan Kobal hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Habertürk'ün haberine göre, ortak...

Sayfayı Paylaş