gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar duydum ki Sefa Doğanay kilo vermiş ama bu kadar kiloyu nasıl vermiş merak ettim. Benim eşimde Sefa Doğanay'ın eski hali gibi kilolu ve tıpkı onun gibi 18 kilo vermeli bence ama işte nasıl:S Aranızda Sefa Doğanay'ın nasıl kilo verdiğini bilen varsa lütfen bana da yazsın!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  2. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
  3. Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Kızlar Yetenek sizsiniz yarışması birincisi taklit ustası sefa doğanay hangi dizi ile ekranlara gelecek miş ?
  4. Sefa Doğanay Diyeti nasıl bir diyet?

Sefa Doğanay Diyeti nasıl bir diyet?

Sefa Doğanay Diyeti arıyorum gördünüz mü Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Sefa Doğanay nasıl kiloluydu ama diyet yapmış şimdi basbaya zayıflamış acaba Sefa Doğanay Diyeti ne tarzda bir diyet?
  5. Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı aranızda Sefa Doğanay'ın yaptığı diyet reçetesini bilen var mı lütfen benimle paylaşsın benimde acilen zayıflamam lazım:S

Sayfayı Paylaş