gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Yeni yıl yaklaştıkça acaba sevgilime Ne hediye alacağım düşüncesi de insanları meşgul ediyor. İşte sizin için birkaç öneri.Erkeklere alınabilecek hediyeler ise; kayışında isminin yazdığı bir kol saati, forma, aynı şekilde atkı, bere, eldiven de alınabilir. Parfüm de güzel bir seçenek.

Ya da sevgilinizin resmini portre yaptırabilirsiniz.

Yada ona kullanabileceği güzel bir kalem hediye edebilirsiniz.

İşte erkekler için hediye fikirleri:

Kişiye Özel Beste
    Kişiye Özel Kalem Seti
    Kişiye Özel kol düğmesi
    Kişiye Özel kartvizitlik
    Kişiye Özel aşk takvimi
    Kişiye Özel kravat iğnesi
    Dilerseniz sevgilinizin karakterine ve zevkine uygun çeşitli hediyeler

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam Lütfen bu konuda bana yardım edin siz geçmişte ne hediye aldınız siz olsanız ne alırdınız? Sevgilime Ne Hediye Alsam hadi bekliyorum önerileri:)
  2. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?
  3. Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak. Öncelikle...
  4. Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz...
  5. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

yılbaşı hediyeleri, yılbaşı hediye seçenekleri, yıbaşında kocama ne alsam, yılbaşıma eşime ne alsam, yılbaşında sevgiliye alınacak hediyeler, yılbaşı hediye önerileri Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kala birçok kişiyi yılbaşında sevdikleri için hediye alma telaşısardı. Özel günler de alınacak hadiyeler kişilere göre değişik seçenekler gösterir. Hediyeyi alacağınız kişinin sizin için...

Sayfayı Paylaş