gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu'nun muhteşem şarkılarından biri olan Yasa Sözlerini sizden rica ediyorum mümkünse bana acil olarak Sezen Aksu Yasa Sözlerini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Yüzünü dökme küçük kız Bırak üzülmeyi Yalnız sen misin bir düşün Unutan sevilmeyi Her siyahın bir beyazı Gecelerin gündüzü de vardır Yüzünü dökme küçük kız Kızma onlara Yalnız sen misin bir düşün Zincir oranda buranda Her tutsağın bir kaçışı Uykuların uyanışı da vardır Yüzünü dökme küçük kız Yaşamın anlamını bul Sonra dinle kendini Yolunu bil Her siyahın bir beyazı Gecelerin gündüzü de...
  2. Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Dün bütün gece seni düşündüm yanarak Bir an geldi zannettim kalbim duracak Ellerim tutuştu hasretini okşayarak Nasıl istedim istedim deliler gibi Sayıkladım hep sıcak sıcak nefesini Gel ne olursun gel son defa sev beni Gel sarıl bana sarıl seni istiyorum gel Neden bilmem özlüyorum ellerini ver Yok yalan değil artık inkar etmiyorum yeter Hatta belki seviyorum istiyorsan eğer Bu...
  3. Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü

Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü

Yağmur yağar akasyalar ıslanır Ben yağmura deli buluta deli Bir büyük oyun bu yaşamak dediğin Beni ya sevmeli ya öldürmeli Yitirmeli ne varsa Başlamalı yeniden Bu anlamsız bu yağmur İşlemez karanlıkta Garipliğine yan Yan yürek yan Gitti giden Gitti giden Sana büyük caddelerin birinde rastlasam Elimi uzatsam tutsam götürsem Gözlerine baksam gözlerine Konuşmasak ah anlasan Elimi uzatsam...
  4. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:
  5. Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu Yasa şarkısı sözü Sezen Aksu Yasa şarkısının sözleri Türk pop müziğin tartışmasız en başarılı müzisyenlerinden biri sizlerin de bildiği gibi Sezen Aksu melekler :) Bu yazımızda da sayısız parçaya imzasını atan Sezen Aksu Yasa şarkısı sözleri ile karşınızdayız .. Bir zaman şahindim yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım rüzgarlıydım dindim Yatıştı öfkem kadir kıymet bildim...

Sayfayı Paylaş