gebe
  1. Cemremina

Cemremina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Kızlar sizce bunlar hamilelik belirtisimii???

Konu, 'Çöplük' kısmında Cemremina tarafından paylaşıldı.

Adetime 3gün var. Sag kasigimda batma,kramp şeklinde ağrı var bazen iğne batması şeklinde de gelip gidiyor.. hafif bi sislik var aynı yerde sık idrara çıkıyorum bir de ayaklarımda yanma var sizce hamismiyim. . Test alsam sonuç çıkarmı acaba.. dua edin bana da inşallah hamisimdir..

2. Cemremina

Cemremina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yeni katıldım aranıza o yüzden mi kimse cvp vermiyor bana arkadaşlar Yardımınız ihtiyacım var

3. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Hsg canim,, insallah hamissindir ama yinede erken umitlenme adet belirtileriyle ayninsayilir hamis belirtisi adetin gecmesini bekle canim

tusemmm bunu beğendi.
  4. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Hg. Cnm bnm nie yenisin die cevap verilmesin benimde bu ay oyle oldu adetimten 10gun once leke geldi kesildi kasigimda batma kranp gibi agrilar feln sk idrara cikna hatta bn adet oldum yine usuttum dedim sonra leke kesilince umitlendim test yaptim cikmadi niye yaziyrum adet donemindede bunlar olabilir kis ayindayiz hava bi sicak bir soguk usutmuste olabiliriz oyuzden bunlar olabilir diyelim hamilelik vardir ins .diyelim sabret adetin iki uc gun bir gecsin . Biraz zor ama sabret ins .rabbim gonlune gore versin kuzummm benim.uzun oldu hakkini hell et aeo.

5. Cemremina

Cemremina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ayy inşallah yaa her ay bole umitleniorum sonra uzuluyorum

tusemmm bunu beğendi.
  6. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Cnm bnm ya ins vardr napalim umut olmadan oluyr. Adetin gecince test yap haberdar et bizide.

7. Cemremina

Cemremina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ederim canım sabırsızlıkla bekliorum

tusemmm bunu beğendi.
  8. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Hadi bakalim cnm bnm :)

Cemremina bunu beğendi.
Kızlar sizce bunlar hamilelik belirtisimii??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Öncesinde Bunlara Dikkat!

Hamilelik Öncesinde Bunlara Dikkat!

Hamile kalmayı planlayan bir bayanın genel sağlık durumu son derece önemlidir. Hamile adayları için mümkün olduğunca ideal yaşam koşulları istenir. Düzenli alışma ve dinlenme saatleri, uyku saatlerinin yeterli ve uygun koşullarda olması, sigara ve alkol tüketiminin olmaması ve yoğun sigara dumanı olan yerlerde zaman geçirilmemesi önemlidir. Sigara bilindiği gibi hemen tüm olumsuz etkilerini...
  2. genç kızlar bunlar size özel abiyeler

genç kızlar bunlar size özel abiyeler

genç kızlara özel abiyeler genç kızlara abiye 2009 kız abiyeleri göre abiyeler göre abiye
  3. sizce erkekler bunları söylermi

sizce erkekler bunları söylermi

melekler sizce erkekler eşiniz veya sevgiliniz bunlaı söyler mi???? 1: Maç önemli degil diziyi seyredelim, 2: Birlikte alışverişe çıkmayi özledim, 3: Aldatmak çok saçma, 4: Sadece salata yiyecegim, 5: Galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım, 6: Ayaktayken sana da bir çay koyayım, 7: Karar veremiyorsan 2 ayakabıyı da alalım, 8: Seninle sohbet etmek varken kahvaltıda...
  4. Kızlar bakın bunlarda benden

Kızlar bakın bunlarda benden

Kızlar bakın ...........................
  5. kızlar sizce hamileliğin?

kızlar sizce hamileliğin?

Kızlar karnımda büyüme gòğüslerimde şişme kendimide yorgun halsiz uykusuz hissediyorum midemde bulanıyor birde sarı akıntı geliyor belki siz benden daha tecrübelisinizdir ben 20 yaşındayım:leylek

Sayfayı Paylaş