gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha iş yapıyım derdinde oluyorum ve sonuç tepeden toplanmış bi saç yalandan bi makyaj.haftaiçi eve gel yemek hazırla mutfağı topla günlük rutin iler falan eşime ayırabildiğim zaman anca bir saattir heralde.birde bebek olunca hiçbişeye vakit ayıramıcam gibi geliyo.arada bir tepem atıyo çıkıyım diyorum işten bilmiyorum zaten işyerindede sorunlar var.çokta memnun değilim.ama bi taraftanda acaba çalışan kadın erkeğin gözünde dahamı farklı oluyor?yorumlarınızı bekliyorum.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    tatlişkolar bi fikriniz yokmu ben çok arada kaldım bu konuda :örgü::hmm:

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinize Tazelik Katacak Fikirler burada kızlar

Evinize Tazelik Katacak Fikirler burada kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımlığı meslek midir ev hanımlığı bir meslek midir son zamanlarda kafamı kurcalayan bir konu yada büyüdügüm için biraz daha evliliğe yakınlastıkça düşünmeye basladıgım bir konu diyebilirim.Sadece benim kafamı kurcalayan mı yoksa kimbilir daha binlerce kadını ilgilendiren bir konumu??? evet bayanlar evli bekar genç yaşlı ev hanımı iş hanımı herkesi ilgilendiren bir konu bu. Evet...
  3. Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

işte burada... renk tercihinizde belirtirseniz sevinirim :) teşekkürler Çantanın görseli sitemize alınmıştır. Dış sitelere link verilmemektedir. Sadmin.
  4. Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

evet kızlar şimdi size güzel bir soru hatta tartışmaya açık bir konu buldum :D:D Ev hanımı mı olmak zor yoksa hem iş kadını olup hem ev hanımı olmak mı :D:D hadi bakalım herkez kendi fikrini sölesin hatta ilk yorum benden olsun :) ben kendimi adıma konuşacak olursam ben çalışan bir bayanım hem iş hem ev gerçekten zor :) akşama kadar 100 tane insan ile uğraş bide eve git evin işi ile...
  5. Sizin önceliğiniz  mükemmeliyetçi  olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır

Sizin önceliğiniz mükemmeliyetçi olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır

Bazılarımız mükemmel kusursuz olmayı sever herşey dört dörtlük olmalı,ve eksiz, yani abartısız ben eğer mesela ayşeysem bu böyle olmalı önce mükemmeliyetçilik diye .....biz kadınların doğasında olan bişey bu.bazılarımızda mutlu olayım yeter der,öyle bir takıntısı olmaz,tabiki herşey düzgün devam etmeli ama bunu şart koşmaz . Siz hangisisiniz ?

Sayfayı Paylaş