kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

esgiii

Daimi Üye
Üye
kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum
ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha iş yapıyım derdinde oluyorum ve sonuç tepeden toplanmış bi saç yalandan bi makyaj.haftaiçi eve gel yemek hazırla mutfağı topla günlük rutin iler falan eşime ayırabildiğim zaman anca bir saattir heralde.birde bebek olunca hiçbişeye vakit ayıramıcam gibi geliyo.arada bir tepem atıyo çıkıyım diyorum işten bilmiyorum zaten işyerindede sorunlar var.çokta memnun değilim.ama bi taraftanda acaba çalışan kadın erkeğin gözünde dahamı farklı oluyor?yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri